WEDSTRIJD
10.02.20 | Kwalif. | Michael Zhu | Gaston Erhardt | 6-3, 6-3 | M25 Lima | Clay |
STATISTIEKEN
Michael Zhu | Gaston Erhardt | |
1e Service % | 35/48 (73%) | 45/55 (82%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/35 (57%) | 26/45 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/13 (85%) | 1/10 (10%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/55 (51%) | 17/48 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/103 (57%) | 44/103 (43%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Gaston Erhardt | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Michael Zhu | 0-1 | |
0-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Gaston Erhardt | |
0-0, 15-30 | ||
Michael Zhu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Gaston Erhardt | |
0-0, 15-0 | ||
Michael Zhu | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Gaston Erhardt | |
Michael Zhu | 4-3 | |
5-3 | Gaston Erhardt | |
6-3 |
2 | ||
Michael Zhu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
0-1 | Gaston Erhardt | |
0-0 | ||
Michael Zhu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Gaston Erhardt | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Michael Zhu | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Gaston Erhardt | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Michael Zhu | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Gaston Erhardt | |
0-0 | ||
Michael Zhu | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
18.09.98, 25 Jaar
18.09.98, 25 Jaar
Michael Zhu vs. Gaston Erhardt - onderlinge wedstrijden
10.02.20 | Kwalif. | Michael Zhu | Gaston Erhardt | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Lima | Clay |
03.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Gaston Erhardt | Michael Zhu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Lima | Clay |
Michael Zhu form & Gaston Erhardt form
Michael Zhu - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Federico Marchetti | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Les - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Noah Lopez | 6-0, 1-6, 7-60 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Alex Knaff | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Matthew William Donald | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Andrea Meduri | 7-5, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Berti | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.02.24 Kwartfinale | vs. Giorgio Tabacco | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Egor Agafonov | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Sebastian Eriksson | 6-3, 4-0, Sebastian Eriksson - scratch | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Mika Brunold | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Benjamin Pietri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Konstantin Zhzhenov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Nicola Kuhn | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Luca Wiedenmann | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Seungmin Park | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Seongbin Sim | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Peter Nad | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Younes Jenkins | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Florent Bax | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.12.23 2e ronde | vs. Jelle Sels | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Tao Mu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.12.23 Halve finale | vs. Christoph Negritu | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Kwartfinale | vs. Yassine Dlimi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.12.23 2e ronde | vs. Alexis Gautier | 7-68, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Aljaz Kirbis | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Gaston Erhardt - laatste wedstrijden
M25 Jablonec - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Nijboer | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Johan Nikles | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
25.08.20 Kwalif. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Leyton Rivera | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Allen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hurlingham - Clay | ||||
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Agustin Lema | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Uryson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cordoba - Clay | ||||
25.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Aboian | 6-4, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Bianchi | 3-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Juan Ignacio Galarza | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 Kwalif. | vs. Ignacio Carou | 5-7, 7-5, 14-12 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Shamma | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Lima - Clay | ||||
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Guillermo Aracena | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.02.20 Kwalif. | vs. Michael Zhu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lima - Clay | ||||
03.02.20 Kwalif. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Zhu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Sanchez-Carrion | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Maldonado - Clay | ||||
26.11.19 Kwalif. | vs. Francisco Aranguren | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Junin - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Federico Juan Aguilar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Seco Trabella | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Clay | ||||
15.10.19 Kwalif. | vs. Christian Oliveira | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-5, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Miele | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santiago - Clay | ||||
02.10.19 Kwalif. | vs. Felipe Derdoy | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Moura | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Lambare - Clay | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Andre Miele | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Maximiliano Estevez | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Santino Morel Rieder | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail |