WEDSTRIJD
10.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Michael Zhu | Sergio Monges | 6-4, 6-1 | M25 Lima | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Peru
07.05.92, 31 Jaar
07.05.92, 31 Jaar
Michael Zhu vs. Sergio Monges - onderlinge wedstrijden
10.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Michael Zhu | Sergio Monges | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Lima | Clay |
Michael Zhu form & Sergio Monges form
Michael Zhu - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Federico Marchetti | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Les - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Noah Lopez | 6-0, 1-6, 7-60 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Alex Knaff | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Matthew William Donald | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Andrea Meduri | 7-5, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Berti | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Egor Agafonov | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Kwartfinale | vs. Giorgio Tabacco | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Sebastian Eriksson | 6-3, 4-0, Sebastian Eriksson - scratch | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Mika Brunold | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Benjamin Pietri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Konstantin Zhzhenov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Nicola Kuhn | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Luca Wiedenmann | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Seungmin Park | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Seongbin Sim | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Peter Nad | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Younes Jenkins | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Florent Bax | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.12.23 2e ronde | vs. Jelle Sels | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Tao Mu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.12.23 Halve finale | vs. Christoph Negritu | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Kwartfinale | vs. Yassine Dlimi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.12.23 2e ronde | vs. Alexis Gautier | 7-68, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Aljaz Kirbis | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Sergio Monges - laatste wedstrijden
M25 Lima - Clay | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Pestana | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Zhu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Peru F3 - Clay | ||||
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Rodrigo Sanchez | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Peru F2 - Clay | ||||
03.10.18 2e ronde | vs. Diego Hidalgo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.18 Kwalif. | vs. Boruch Skierkier | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.10.18 1e ronde | vs. Daniil Zarichanskyy | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Aboian | 7-62, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Vicente Del Valle | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
22.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Fernando Romboli | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Peru F5 - Clay | ||||
23.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Best | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.11.15 2e ronde van de kwal. | vs. Junior A. Ore | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Peru F4 - Clay | ||||
16.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 6-75, 6-70 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
15.11.14 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Ku Meza | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Peru F9 - Clay | ||||
20.10.14 2e ronde | vs. Michael Linzer | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.10.14 1e ronde | vs. Mauricio Perez Mota | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Peru F8 - Clay | ||||
13.10.14 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Ku Meza | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.10.14 2e ronde van de kwal. | vs. Sasha Supruniuk | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.10.14 1e ronde | vs. Michael Linzer | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.14 Kwalif. | vs. Tomas Buchhass | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Peru F7 - Clay | ||||
06.10.14 1e ronde | vs. Joao Pedro Sorgi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Peru F6 - Clay | ||||
08.09.14 1e ronde | vs. Renan Conti Espricigo | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.09.14 2e ronde | vs. Cristobal Saavedra-Corvalan | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Peru F5 - Clay | ||||
01.09.14 1e ronde | vs. Edmundo Ulloa | 5-7, 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
01.09.14 2e ronde | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Peru F4 - Clay | ||||
25.08.14 1e ronde | vs. Edmundo Ulloa | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.08.14 2e ronde | vs. Jorge Cavero | 5-7, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ecuador F2 - Hard | ||||
11.08.14 1e ronde | vs. Ivan Endara | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ecuador F1 - Clay | ||||
04.08.14 1e ronde | vs. Agustin Ozcoidi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.08.14 2e ronde | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Colombia F2 - Clay | ||||
21.04.14 2e ronde van de kwal. | vs. Manuel Arias | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |