WEDSTRIJD
01.05.19 | 1e ronde | Michal Konecny | Zura Tkemaladze | 6-2, 7-65 | M15 Tbilisi | Hard |
STATISTIEKEN
Michal Konecny | Zura Tkemaladze | |
1e Service % | 46/70 (66%) | 54/93 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/46 (74%) | 35/54 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/24 (50%) | 15/39 (38%) |
Benutte Breakpoints | 4/10 (40%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/93 (46%) | 24/70 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/163 (55%) | 74/163 (45%) |
Dubbele fouten | 5 | 7 |
Aces | 7 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Michal Konecny | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Zura Tkemaladze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Michal Konecny | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Zura Tkemaladze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Michal Konecny | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Zura Tkemaladze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Michal Konecny | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Zura Tkemaladze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Michal Konecny | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Zura Tkemaladze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Michal Konecny | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Zura Tkemaladze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Michal Konecny | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Zura Tkemaladze | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Michal Konecny | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Zura Tkemaladze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Michal Konecny | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Zura Tkemaladze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Michal Konecny | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Zura Tkemaladze | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Michal Konecny | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Michal Konecny vs. Zura Tkemaladze - onderlinge wedstrijden
01.05.19 | 1e ronde | Michal Konecny | Zura Tkemaladze | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | M15 Tbilisi | Hard |
Michal Konecny form & Zura Tkemaladze form
Michal Konecny - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
28.04.21 1e ronde | vs. Lucas Catarina | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
10.07.20 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 7-63, 5-7, - Michal Konecny - scratch | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Ondrej Styler | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Jonathan Eysseric | 4-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.03.20 Kwartfinale | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 6-1, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.20 2e ronde | vs. Luca Giacomini | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Runhao Hua | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.20 Kwartfinale | vs. Moez Echargui | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.02.20 1e ronde | vs. Omar Giacalone | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Milovice - I. hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Prague - I. hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Michael Vrbensky | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Martin Krumich | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Opava - Carpet | ||||
01.11.19 Kwartfinale | vs. Robin Stanek | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
31.10.19 2e ronde | vs. Lucas Catarina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Vadym Ursu | 6-78, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
25.10.19 Kwartfinale | vs. Andrew Paulson | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.10.19 2e ronde | vs. Petr Nouza | 7-5, 4-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Jakob Aichhorn | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Piotr Grynkowski | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Carpet | ||||
12.10.19 Halve finale | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.10.19 Kwartfinale | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Evan Furness | 3-6, 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.10.19 1e ronde | vs. Karlo Cubelic | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25+H Ricany - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Peter Nagy | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sajur - Hard | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Yan Sabanin | 7-63, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.19 1e ronde | vs. Roi Ginat | 6-75, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Samuel Beren | 4-6, 0-3, - Michal Konecny - scratch | wedstrijd detail |
Zura Tkemaladze - laatste wedstrijden
M25 Sharm - Hard | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Robin Bertrand | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Millen Hurrion | 4-6, 4-3, Millen Hurrion - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
04.04.24 2e ronde | vs. Robin Bertrand | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Edas Butvilas | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Seydina Andre | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Aurel Ciocanu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Nicolas Ifi | 7-62, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Tomasz Berkieta | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Ben Jones | 6-4, 1-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Oleg Prihodko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Patrick Zahraj | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Boris Butulija | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.24 | vs. Vilius Gaubas | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Alastair Gray | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Pietro Orlando Fellin | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Raffael Schaer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Remy Bertola | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Arthur Bonnaud | 7-62, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Alex Knaff | 7-65, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Ali Habib | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Gabriel Elicha Navas | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Bor Artnak | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Daniel Khazime | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Erik Arutiunian | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Pietro Pampanin | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail |