WEDSTRIJD
26.01.22 | 1e ronde | Michal Mikula | Federico Iannaccone | 6-3, 7-65 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Michal Mikula | Federico Iannaccone | |
1e Service % | 50/82 (61%) | 59/80 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/50 (72%) | 34/59 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/32 (47%) | 10/21 (48%) |
Benutte Breakpoints | 4/11 (36%) | 2/9 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/80 (45%) | 31/82 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/162 (54%) | 75/162 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Federico Iannaccone | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Michal Mikula | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Federico Iannaccone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Michal Mikula | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Federico Iannaccone | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Michal Mikula | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Federico Iannaccone | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Michal Mikula | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Federico Iannaccone | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Michal Mikula | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Federico Iannaccone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Michal Mikula | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Michal Mikula | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Federico Iannaccone | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Michal Mikula | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Federico Iannaccone | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Michal Mikula | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Federico Iannaccone | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Michal Mikula | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Federico Iannaccone | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Michal Mikula | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Federico Iannaccone | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Michal Mikula | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
Poland
04.03.00, 24 Jaar
20631 $
04.03.00, 24 Jaar
20631 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Michal Mikula vs. Federico Iannaccone - onderlinge wedstrijden
26.01.22 | 1e ronde | Michal Mikula | Federico Iannaccone | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Michal Mikula form & Federico Iannaccone form
Michal Mikula - laatste wedstrijden
M15 Koszalin - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Petr Brunclik | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Hynek Barton | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Hynek Barton | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Kirill Kivattsev | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. David Poljak | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Adam Majchrzak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Leo Borg | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Hikaru Shiraishi | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Zhan Zheng | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Maxence Beauge | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Kuan Yu Chen | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Xiaofei Wang | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Philip Florig | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.23 Kwalif. | vs. Yujiro Onuma | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ryan Golesworthy | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Alexis Boureau | 6-73, 7-65, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Andrej Radojicic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Sebastian Sorger | 6-4, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Catani | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maj Premzl | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Marco Miceli | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Luca Fantini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hong-Lin Fu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - I. hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Martyn Pawelski | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 Kwalif. | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Federico Iannaccone - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
25.04.24 Kwartfinale | vs. Luca Potenza | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.24 2e ronde | vs. Gabriele Piraino | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.04.24 1e ronde | vs. Jesse Delaney | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Barletta Challenger - Clay | ||||
01.04.24 Kwalif. | vs. Andrea Picchione | 6-4, 6-75, 0-2, - Federico Iannaccone - scratch | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Milojevic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 7-67, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 2-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Giles Hussey | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Steven Diez | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Ignasi Forcano | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Liam Gavrielides | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Noah Lopez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Robin Bertrand | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Dali Blanch | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Jesse Flores | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.02.24 Kwartfinale | vs. Egor Agafonov | 6-75, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Grigory Shebekin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Jacob Fearnley | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Moraing | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Marcello Serafini | 0-3, - Federico Iannaccone - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
05.10.23 Kwartfinale | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |