WEDSTRIJD
25.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Michalis Sakellaridis | Dominik Recek | 1-6, 6-3, 10-7 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Greece
15.01.01, 23 Jaar
11951 $
15.01.01, 23 Jaar
11951 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
19.02.95, 29 Jaar
18926 $
19.02.95, 29 Jaar
18926 $
Michalis Sakellaridis vs. Dominik Recek - onderlinge wedstrijden
25.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Michalis Sakellaridis | Dominik Recek | 1-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Michalis Sakellaridis form & Dominik Recek form
Michalis Sakellaridis - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
21.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Virgili Berini | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano D'Agostino | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
08.04.24 Kwalif. | vs. Antonio Caruso | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Boris Slesarev | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Niccolo Catini | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.04.24 Kwalif. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Paolo Emilio Cossu Floris | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Demetris Azoides | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Leong Prickett | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Neyelov | 6-70, 6-77 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Drew Van Orderlain | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lech Gontar | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Bolla | 1-6, 7-62, 6-0, Andrea Bolla - scratch | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Chirag Duhan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-4, 6-73, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel De Jonge | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Frechet | 2-6, 6-2, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mariano Tammaro | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeki Horoz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Khazime | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Abraham Asaba | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Zhao Zhao | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Orlov | 6-1, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxence Rivet | 3-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nyo Van Dyck | 2-6, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Fabien Salle | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mattia Ricci | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Jozwicki | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail |
Dominik Recek - laatste wedstrijden
M25 Pardubice - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Stepan Mruzek | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-2, 6-76, 10-5 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lesa - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Lorenzo Carboni | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-5, 6-76, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Schoenhaus | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Louis Wessels | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Vincent Marysko | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Milan Welte | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.07.23 Kwalif. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristian Janci | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiri Cizek | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Matyas Cerny | 3-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elias Julian Werner | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Buehler | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Alberto Barroso Campos | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peetu Pohjola | 6-4, 0-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |