WEDSTRIJD
18.11.21 | 2e ronde | Mick Veldheer | Leopold Zima | 6-3, 6-4 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Mick Veldheer | Leopold Zima | |
1e Service % | 48/64 (75%) | 39/57 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/48 (77%) | 25/39 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/16 (63%) | 9/18 (50%) |
Benutte Breakpoints | 2/4 (50%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/57 (40%) | 17/64 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/121 (58%) | 51/121 (42%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 3 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mick Veldheer | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Leopold Zima | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mick Veldheer | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mick Veldheer | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Leopold Zima | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mick Veldheer | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Mick Veldheer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mick Veldheer | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mick Veldheer | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mick Veldheer | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mick Veldheer | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mick Veldheer vs. Leopold Zima - onderlinge wedstrijden
18.11.21 | 2e ronde | Mick Veldheer | Leopold Zima | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Mick Veldheer form & Leopold Zima form
Mick Veldheer - laatste wedstrijden
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Arlon - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Henri Squire | 7-67, 3-6, 6-713 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Philip Florig | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
01.05.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
26.04.23 2e ronde | vs. Jaime Faria | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Timofey Stepanov | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
10.04.23 Kwalif. | vs. Gian Matias Di Natale | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Loccisano | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - Carpet | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Aleksandr Bulitski | 6-4, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Baroni | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
St. Brieuc - I. hard | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Lucas Poullain | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Taylor | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
08.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Batiste Guerra | 4-6, 6-0, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Goncalo Falcao | 6-4, 6-73, 4-10 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jeiden Saidizand | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
17.02.23 Kwartfinale | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.23 2e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Johannes Haerteis | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.23 Kwalif. | vs. Federico Bertuccioli | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Timofey Stepanov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - I. hard | ||||
19.01.23 Kwartfinale | vs. Edas Butvilas | 7-65, 1-6, 1-3, - Mick Veldheer - scratch | wedstrijd detail | |
18.01.23 2e ronde | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
17.01.23 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Michal Krajci | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
25.11.22 Kwartfinale | vs. Daniel Cukierman | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.22 2e ronde | vs. Neil Oberleitner | 7-65, 7-62 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Francois Musitelli | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Titouan Droguet | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Thantub Suksumrarn | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Leopold Zima - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Mujakic | 6-1, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Keegan Smith | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Lopez | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Gabriel Decamps | 7-5, 6-77, 10-8 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Florian Broska | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-73, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Daniel Masur | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. John Echeverria | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Damas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Henrique Rocha | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tiago Boschmans | 4-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-73, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 6-72, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Philippe Renard | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Cortez | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |