WEDSTRIJD
17.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Miguel Gomes | Max Cunat | 1-6, 7-62, 10-6 | M25 Quinta | Hard |
STATISTIEKEN
Portugal
06.04.03, 20 Jaar
06.04.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
04.07.01, 22 Jaar
04.07.01, 22 Jaar
Miguel Gomes vs. Max Cunat - onderlinge wedstrijden
17.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Miguel Gomes | Max Cunat | 1-6, 7-62, 10-6 | wedstrijd detail | M25 Quinta | Hard |
Miguel Gomes form & Max Cunat form
Miguel Gomes - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alberto Morolli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marcel Politowicz | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
25.10.22 1e ronde | vs. Felix Gill | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Jaime Faria | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.22 Kwalif. | vs. Stevan Popovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Bove | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
14.09.22 1e ronde | vs. Martim Leote Prata | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 Kwalif. | vs. Ricardo Batista | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Fermin Edgardo Sosa | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
06.09.22 1e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Setubal - Hard | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Liam Gavrielides | 1-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castelo - Hard | ||||
27.07.22 1e ronde | vs. Pedro Araujo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
22.07.22 Kwartfinale | vs. Ben Patael | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.07.22 2e ronde | vs. Mateusz Kulakowski | 5-7, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.07.22 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 3-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Miguel Garcia | 6-3, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ulises Blanch | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 3 - Clay | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alibek Kachmazov | 6-4, 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
M15 Chieti - Clay | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgio Ricca | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Frascati - Clay | ||||
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Antonio Massara | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Sardo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Luca Castagnola | 6-75, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
15.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tin Ostro | 7-5, 1-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Frane Nincevic | 3-6, 7-68, 5-10 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Paulson | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - Clay | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Max Cunat - laatste wedstrijden
M25 Vale - Hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Tomas Curras Abasolo | 4-6, 7-64, 9-11 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Lopez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Pedro Araujo | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aditya Katticaren | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leo Poupinel | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Johannes Ingildsen | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dean Thurner | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ben Weintraub | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Darius Florin Pop | 6-4, 6-78, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.12.23 Kwalif. | vs. Ignasi Forcano | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tobias Smoliner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-0, 3-0, Andrea Militi Ribaldi - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Mehdi Sadaoui | 7-63, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleftherios Neos | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Johannes Ingildsen | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Noah Thurner | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Grigorios Samartsidis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Lior Goldenberg | 6-1, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Patric Prinoth | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Krcma | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Schaer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mayeul Darras | 3-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raphael Vaksmann | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc Antoine Gaillard | 2-6, 1-3, - Max Cunat - scratch | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Nicolas Colne | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Sven Corbinais | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Philippe Renard | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Bagneres - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |