WEDSTRIJD
03.10.22 | Kwalif. | Mihai Razvan Marinescu | Baran Cengiz | 0-6, 7-5, 10-7 | M15 Sozopol | Hard |
STATISTIEKEN
Romania
09.09.01, 22 Jaar
09.09.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
23.05.01, 22 Jaar
23.05.01, 22 Jaar
Mihai Razvan Marinescu vs. Baran Cengiz - onderlinge wedstrijden
03.10.22 | Kwalif. | Mihai Razvan Marinescu | Baran Cengiz | 0-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | M15 Sozopol | Hard |
Mihai Razvan Marinescu form & Baran Cengiz form
Mihai Razvan Marinescu - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Gian Marco Ortenzi | 4-6, 6-2, 6-74 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Jordi Garcia Mestre | 4-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yanick Schneider | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filiberto Fumagalli | 4-6, 7-5, 10-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jeffrey Hsu | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Dinko Dinev | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Puntaric | 6-77, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Figl | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Ignacio Parisca | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Savva Polukhin | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shubham Malhotra | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 4-6, 6-4, 11-13 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Cortez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Denys Klok | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.12.23 1e ronde | vs. Dmitry Popko | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Dong Ju Kim | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 2-0, Gheorghe Claudiu Schinteie - scratch | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alp Horoz | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Samuele Pieri | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Koray Kirci | 7-65, 3-1, Koray Kirci - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Josh Reid | 1-6, 0-3, - Mihai Razvan Marinescu - scratch | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Golubev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Stefan Popovic | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Bence Toth | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mustafa Erdogan | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Filichev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Denys Klok | 3-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Baran Cengiz - laatste wedstrijden
M15 Sozopol - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-0, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Simeon Latinchev | 6-1, 7-610 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
31.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Victor Kuznetsov | 5-7, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Saritas | 6-4, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vesa Ahti | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.04.22 Kwalif. | vs. Hugo Pontico | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dennis Dragomirov | 5-7, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.04.22 2e ronde | vs. Martin Breysach | 1-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.04.22 1e ronde | vs. Ronan Joncour | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ruben Hartig | 3-6, 6-1, 10-2 | wedstrijd detail | |
04.04.22 Kwalif. | vs. Stefano Papagno | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alessio Tramontin | 6-1, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.01.22 2e ronde | vs. Benjamin Winter Lopez | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.01.22 1e ronde | vs. Antonio Massara | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Bogdan Ionut Apostol | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 1e ronde | vs. Vladimir Cherkovets | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Konstantin Zhzhenov | 7-64, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Maik Steiner | 3-6, 1-3, - Baran Cengiz - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Moez Echargui | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Fletcher Scott | 3-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Togan Makzume | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.03.21 1e ronde | vs. Luca Tomasetto | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Matias Zukas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.03.21 Kwalif. | vs. Benedikt Henning | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |