WEDSTRIJD
01.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Mikalai Haliak | Arslanbek Aitkulov | 6-2, 6-3 | M15 Nur | I. hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Kazakhstan
04.03.04, 20 Jaar
04.03.04, 20 Jaar
Mikalai Haliak vs. Arslanbek Aitkulov - onderlinge wedstrijden
01.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Mikalai Haliak | Arslanbek Aitkulov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Nur | I. hard |
Mikalai Haliak form & Arslanbek Aitkulov form
Mikalai Haliak - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Patrik Homola | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Paul | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Poullain | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Adrian Andreev | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anthony Popyrin | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 1-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Marc Polmans | 3-6, 6-4, 6-79 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde | vs. Christian Langmo | 3-6, 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arjun Kadhe | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. James McCabe | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Jesse Delaney | 0-6, 0-2, - Mikalai Haliak - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Keisuke Saitoh | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Ryotaro Matsumura | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gijs Brouwer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Terence Atmane | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Yan Bai | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yaojie Zeng | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. James Duckworth | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chengdu - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Jasika | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Juncheng Shang | 7-67, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Yaojie Zeng | 3-6, 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xing Dao Chen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Yosuke Watanuki | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Alafia Ayeni | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
03.09.23 Finale | vs. Terence Atmane | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. James McCabe | 6-2, 3-2, James McCabe - scratch | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Yusuke Takahashi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Arslanbek Aitkulov - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Egor Agafonov | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Aristarkh Safonov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Alexander Zgirovsky | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Guy Den Heijer | 6-2, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Zhenxiong Dong | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zheng Baoluo | 4-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Pavel Verbin | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Milan Drinic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Runyu Zhao | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Pepijn Bastiaansen | 4-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Nad | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Lilian Marmousez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Max Van Nunen | 3-6, 6-3, 13-11 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Peter Nad | 3-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Peter | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Pierre Delage | 6-4, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 Kwalif. | vs. Matthieu Chambonniere | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bikramjeet Singh Chawla | 6-1, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Vadym Ursu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Sander Jong | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xavier Jakubovic | 4-6, 7-5, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Alberto Morolli | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Pablo Trochu | 4-6, 2-2, - Arslanbek Aitkulov - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Astana - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Iliyas Maratuly | 7-64, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alan Zhanabilov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Istomin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nakhon - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Daisuke Sumizawa | 2-6, 0-1, - Arslanbek Aitkulov - scratch | wedstrijd detail |