WEDSTRIJD
13.09.21 | 2e ronde van de kwal. | Mikhail Minakov | Piotr Kusiewicz | 7-69, 1-6, 10-4 | M15 Sozopol | Hard |
STATISTIEKEN
Russia
19.06.01, 22 Jaar
19.06.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
28.09.03, 20 Jaar
28.09.03, 20 Jaar
Mikhail Minakov vs. Piotr Kusiewicz - onderlinge wedstrijden
13.09.21 | 2e ronde van de kwal. | Mikhail Minakov | Piotr Kusiewicz | 7-69, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | M15 Sozopol | Hard |
Mikhail Minakov form & Piotr Kusiewicz form
Mikhail Minakov - laatste wedstrijden
M15 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Antoine Ghibaudo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Louroi Martinez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Romain Faucon | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gregoire Gervail | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
07.09.22 1e ronde | vs. Matthew William Donald | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
01.09.22 1e ronde | vs. Tomas Jirousek | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Lambermont - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Stijn Slump | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jesse De Jager | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Peter Heller | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.06.22 Kwalif. | vs. Quin Verstegen | 7-65, 4-2, Quin Verstegen - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jannik Rother | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Pietro Pampanin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
03.05.22 Kwalif. | vs. Jorge Martinez Martinez | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Pietro Schiavetti | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Peter | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.04.22 1e ronde | vs. Yuki Mochizuki | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.04.22 Kwalif. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aziz Dadabaev | 6-3, 4-1, Aziz Dadabaev - scratch | wedstrijd detail | |
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
31.03.22 2e ronde | vs. Sebastian Gima | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.03.22 1e ronde | vs. Koray Kirci | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.03.22 Kwalif. | vs. Alfred Almasi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Stevan Popovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lazar Vojinovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
03.03.22 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.03.22 1e ronde | vs. Evgeny Philippov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.03.22 Kwalif. | vs. Pavel Verbin | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Romanov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
22.02.22 Kwalif. | vs. Maxim Ratniuk | 3-6, 6-3, 11-13 | wedstrijd detail | |
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Krapivin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Piotr Kusiewicz - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Twan Van Zijl | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Federico Salomone | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ahmed Mouhan | 6-78, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benoit Torcq | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 4-6, 7-63, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Oscar Jose Gutierrez | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nazar Oliynykov | 2-6, 0-2, - Piotr Kusiewicz - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sean Hodkin | 6-4, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Blazka | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Daniele Rapagnetta | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andreas Loizas | 6-4, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Mares | 5-7, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Benoit Torcq | 6-2, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Koszalin - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Valerio Perruzza | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Piotr Siekanowicz | 5-7, 7-62, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Carlos Parker | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marcel Dzielo | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Przemyslaw Michocki | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Meduri | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Baklanov | 7-65, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Blecha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elias Sumann | 6-3, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksander Orlikowski | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Grossmann | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Borys Zgola | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Dominik Recek | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |