WEDSTRIJD
11.10.21 | Kwalif. | Millen Hurrion | Maxime Dubouch | 6-3, 6-0 | M25+H Rodez | I. hard |
STATISTIEKEN
Millen Hurrion | Maxime Dubouch | |
1e Service % | 28/45 (62%) | 19/37 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/28 (79%) | 8/19 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/17 (65%) | 7/18 (39%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/37 (59%) | 12/45 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/82 (67%) | 27/82 (33%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 6 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Millen Hurrion | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Maxime Dubouch | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Millen Hurrion | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Maxime Dubouch | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Millen Hurrion | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Maxime Dubouch | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
Millen Hurrion | 4-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Maxime Dubouch | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Millen Hurrion | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Maxime Dubouch | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Millen Hurrion | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Maxime Dubouch | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Millen Hurrion | 3-0 | |
0-0, 15-30, 40-30 | ||
4-0 | Maxime Dubouch | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Millen Hurrion | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
11.08.03, 20 Jaar
11.08.03, 20 Jaar
Millen Hurrion vs. Maxime Dubouch - onderlinge wedstrijden
11.10.21 | Kwalif. | Millen Hurrion | Maxime Dubouch | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | M25+H Rodez | I. hard |
Millen Hurrion form & Maxime Dubouch form
Millen Hurrion - laatste wedstrijden
M25 Sharm - Hard | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 6-4, 3-4, - Millen Hurrion - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
05.04.24 Kwartfinale | vs. Marek Gengel | 1-6, 6-1, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Hady Habib | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Trey Hilderbrand | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Vadym Ursu | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Evgeny Philippov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Faris Zakaryia | 6-3, 3-0, Faris Zakaryia - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Hazem Naow | 4-6, 3-4, - Millen Hurrion - scratch | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Daniil Glinka | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Marcello Serafini | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Marcus Walters | 6-3, 6-77, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Jay Clarke | 6-3, 3-6, 4-1, Jay Clarke - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Viktor Durasovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Clement Chidekh | 3-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. George Houghton | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. James Beaven | 6-1, 3-0, James Beaven - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Yurii Dzhavakian | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Lorenzo Lorusso | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Lorenzo Bocchi | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Sergis Kyratzis | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Nicolas Kobelt | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Elmer Moller | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Johannes Ingildsen | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Yan Sabanin | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Paul Jubb | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |
Maxime Dubouch - laatste wedstrijden
M25 Monastir - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-70, 12-14 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 7-5, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leo Deflandre | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-77, 0-3, - Maxime Dubouch - scratch | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Cislo | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Jonathan Backman | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Henry Lieberman | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bourg - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Cesar Bouchelaghem | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Loan Lestir | 2-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Montauban - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Etienne Donnet | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Carnac - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Nathan Seateun | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Alessandro Spadola | 6-2, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Francesco Mineo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlad Stoica | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Maxime Mora | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Daniel Damian | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eadwyn Bacar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Mikalai Haliak | 2-6, 7-63, 2-5, - Maxime Dubouch - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Creteil - I. hard | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Florian Broska | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Federico Iannaccone | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 Kwalif. | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rishabdev Raman | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.02.23 Kwalif. | vs. Vito Tonejc | 6-4, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Mathys | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thijmen Loof | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
16.01.23 Kwalif. | vs. Romain Faucon | 3-6, 6-0, 6-10 | wedstrijd detail |