WEDSTRIJD
11.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Mirko Martinez | Andres Haefele | 6-0, 6-4 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Chile
17.07.99, 24 Jaar
17.07.99, 24 Jaar
Mirko Martinez vs. Andres Haefele - onderlinge wedstrijden
11.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Mirko Martinez | Andres Haefele | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Mirko Martinez form & Andres Haefele form
Mirko Martinez - laatste wedstrijden
Lyon Challenger - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 1-4, - Mirko Martinez - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
13.05.23 2e ronde | vs. Matej Dodig | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.05.23 Kwartfinale | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Andrej Nedic | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.05.23 Halve finale | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.05.23 Kwartfinale | vs. Peter Benjamin Privara | 5-7, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Alexandr Binda | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Gino Romano | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Timo Legout | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Deney Wassermann | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
31.03.23 Kwartfinale | vs. Peter Heller | 1-6, 7-612, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.03.23 2e ronde | vs. Hanwen Li | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
12.03.23 Finale | vs. Dino Prizmic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.23 Kwartfinale | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.23 Halve finale | vs. Riccardo Balzerani | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Victorio Marquiselli | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Edouard Villoslada | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 7-67, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
26.01.23 2e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Andria Challenger - I. hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Fils | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Coquimbo 2 - Clay | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Sumit Nagal | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amador Salazar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Rio De - Clay | ||||
10.10.22 Kwalif. | vs. Mariano Navone | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matias Zukas | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Andres Haefele - laatste wedstrijden
M15 Santiago - Clay | ||||
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matheus Cury Bueres | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Quillota - Clay | ||||
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Gao | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Gao | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tao Mu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Genaro Marzialetti | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Allan Deschamps | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Skander Ben Fraj | 3-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yannick Wunderlich | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yassine Bejia | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Edouard Villoslada | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Stefano Reitano | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jabari Stafford | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mirko Martinez | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Venkat Swamy Naidu Gandham | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kousuke Ogura | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Amine Aissa Khelifa | 6-3, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tathagat Charantimath | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Amaan Siddiqui | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hamza Ben Yaacoub | 6-1, Hamza Ben Yaacoub - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Natthasith Kunsuwan | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Songrit David Chanbubpha | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. James Ibrahim | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 0-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Geni Inoue | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Castagnola | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Luca Giacomini | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Takeru Yuzuki | 0-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lisandru Rodriguez | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marius Ruzgas | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |