WEDSTRIJD
25.11.20 | Kwalif. | Mirko Martinez | Jack Gibbens | 4-6, 6-2, 10-5 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
23.06.97, 26 Jaar
23.06.97, 26 Jaar
Mirko Martinez vs. Jack Gibbens - onderlinge wedstrijden
25.11.20 | Kwalif. | Mirko Martinez | Jack Gibbens | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Mirko Martinez form & Jack Gibbens form
Mirko Martinez - laatste wedstrijden
Lyon Challenger - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 1-4, - Mirko Martinez - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
13.05.23 Kwartfinale | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.05.23 2e ronde | vs. Matej Dodig | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Andrej Nedic | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.05.23 Halve finale | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.05.23 Kwartfinale | vs. Peter Benjamin Privara | 5-7, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Alexandr Binda | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Gino Romano | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Timo Legout | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Deney Wassermann | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
31.03.23 Kwartfinale | vs. Peter Heller | 1-6, 7-612, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.03.23 2e ronde | vs. Hanwen Li | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
12.03.23 Finale | vs. Dino Prizmic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.23 Kwartfinale | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.23 Halve finale | vs. Riccardo Balzerani | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Victorio Marquiselli | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Edouard Villoslada | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 7-67, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
26.01.23 2e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Andria Challenger - I. hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Fils | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Coquimbo 2 - Clay | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Sumit Nagal | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amador Salazar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Rio De - Clay | ||||
10.10.22 Kwalif. | vs. Mariano Navone | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matias Zukas | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Jack Gibbens - laatste wedstrijden
M25 Sunderland - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcus Walters | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. James Beaven | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Siim Troost | 4-6, 7-66, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Aldershot - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jake Van Emburgh | 6-3, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Johannes Ingildsen | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Eric Morris | 4-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 7-67, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Sheffield - I. hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Mark Lajal | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.22 Kwalif. | vs. Tadas Babelis | 7-5, 4-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Finn Lester | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hamish Stewart | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joseph Newman-Billington | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Billy Blaydes | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Grass | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Finn Murgett | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Coquelin | 5-7, 7-62, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Vlkovsky | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
28.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Matthew Beecher | 3-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Merre | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Rankin | 6-75, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Shrewsbury - I. hard | ||||
07.02.22 Kwalif. | vs. Johannes Ingildsen | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Llewelyn Bevan | 4-6, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
24.01.22 Kwalif. | vs. Harry Wendelken | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Beecher | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Bath - I. hard | ||||
10.01.22 Kwalif. | vs. Ben Jones | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Billy Blaydes | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Matic Spec | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
06.10.21 Kwalif. | vs. Hans Christian Bustiman Gonzalez | 6-4, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
05.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Diego Bustamante | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Jones | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |