Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
04.07.01, 22 Jaar
04.07.01, 22 Jaar
Mirko Martinez vs. Max Cunat - onderlinge wedstrijden
11.10.21 | Kwalif. | Mirko Martinez | Max Cunat | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Mirko Martinez form & Max Cunat form
Mirko Martinez - laatste wedstrijden
Lyon Challenger - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 1-4, - Mirko Martinez - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
13.05.23 2e ronde | vs. Matej Dodig | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.05.23 Kwartfinale | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Andrej Nedic | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.05.23 Halve finale | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.05.23 Kwartfinale | vs. Peter Benjamin Privara | 5-7, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Alexandr Binda | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Gino Romano | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Timo Legout | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Deney Wassermann | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
31.03.23 Kwartfinale | vs. Peter Heller | 1-6, 7-612, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.03.23 2e ronde | vs. Hanwen Li | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
12.03.23 Finale | vs. Dino Prizmic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.23 Kwartfinale | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.23 Halve finale | vs. Riccardo Balzerani | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Victorio Marquiselli | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Edouard Villoslada | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 7-67, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
26.01.23 2e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Andria Challenger - I. hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Fils | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Coquimbo 2 - Clay | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Sumit Nagal | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amador Salazar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Rio De - Clay | ||||
10.10.22 Kwalif. | vs. Mariano Navone | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matias Zukas | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Max Cunat - laatste wedstrijden
M25 Vale - Hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Tomas Curras Abasolo | 4-6, 7-64, 9-11 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Lopez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Pedro Araujo | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aditya Katticaren | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leo Poupinel | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Johannes Ingildsen | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dean Thurner | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ben Weintraub | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Darius Florin Pop | 6-4, 6-78, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.12.23 Kwalif. | vs. Ignasi Forcano | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tobias Smoliner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-0, 3-0, Andrea Militi Ribaldi - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Mehdi Sadaoui | 7-63, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleftherios Neos | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Johannes Ingildsen | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Noah Thurner | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Grigorios Samartsidis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Lior Goldenberg | 6-1, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Patric Prinoth | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Krcma | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Schaer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mayeul Darras | 3-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raphael Vaksmann | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc Antoine Gaillard | 2-6, 1-3, - Max Cunat - scratch | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Nicolas Colne | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Philippe Renard | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Sven Corbinais | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Bagneres - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |