WEDSTRIJD
11.03.21 | 2e ronde | Mirza Basic | Roberto Ortega-Olmedo | 6-1, 7-63 | St. Petersburg | I. hard |
STATISTIEKEN
Mirza Basic | Roberto Ortega-Olmedo | |
1e Service % | 38/56 (68%) | 34/55 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/38 (74%) | 17/34 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/18 (72%) | 9/21 (43%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/55 (53%) | 15/56 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/111 (63%) | 41/111 (37%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Mirza Basic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mirza Basic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mirza Basic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-1 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mirza Basic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mirza Basic | 0-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Mirza Basic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Mirza Basic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mirza Basic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
4-4 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mirza Basic | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
5-5 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mirza Basic | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 5-1, 6-1, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mirza Basic vs. Roberto Ortega-Olmedo - onderlinge wedstrijden
11.03.21 | 2e ronde | Mirza Basic | Roberto Ortega-Olmedo | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | St. Petersburg | I. hard |
Mirza Basic form & Roberto Ortega-Olmedo form
Mirza Basic - laatste wedstrijden
M15 Dubrovnik - Clay | ||||
20.04.24 Halve finale | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-3, 6-74 | wedstrijd detail | |
19.04.24 Kwartfinale | vs. Sean Hess | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Mili Poljicak | 7-611, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Marino Jakic | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Nicod | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Jakub Nicod | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Szymon Kielan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-3, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 6-4, Andrea Picchione - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Alen Mujakic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Bulant | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Alexey Zakharov | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktor Durasovic | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Daniel Cukierman | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elliot Benchetrit | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Gerch | 6-75, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
29.09.23 2e ronde | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Niksa Arsic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Lukas Rosol | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-75, 7-62, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Marcello Serafini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 1e ronde | vs. Jan Kupcic | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Bocchi | 2-0, Lorenzo Bocchi - scratch | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Kirill Kivattsev | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail |
Roberto Ortega-Olmedo - laatste wedstrijden
Puerto Vallarta - Hard | ||||
23.11.21 1e ronde | vs. Christian Harrison | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
22.10.21 Kwartfinale | vs. Naoki Nakagawa | 7-66, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.10.21 2e ronde | vs. Alen Avidzba | 6-2, 1-0, Alen Avidzba - scratch | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Amaury Raynel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 7-67, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
30.09.21 2e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.21 1e ronde | vs. Jeroen Vanneste | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
20.09.21 1e ronde | vs. Tiago Cacao | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Clay | ||||
16.09.21 2e ronde | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
06.09.21 1e ronde | vs. Adrian Andreev | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Joao Sousa | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.21 1e ronde | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Frankfurt - Clay | ||||
11.08.21 1e ronde | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
27.07.21 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pozoblanco Challenger - Hard | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-62, 5-7 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Matija Pecotic | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Ajaccio - Hard | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Clement Chidekh | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.07.21 1e ronde | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Bakio - Hard | ||||
01.07.21 2e ronde | vs. John Echeverria | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.06.21 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mallorca - Grass | ||||
19.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Istomin | 6-4, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Almaty 1 - Clay | ||||
07.06.21 1e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 4 - Clay | ||||
25.05.21 1e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vic - Clay | ||||
21.05.21 Kwartfinale | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.05.21 2e ronde | vs. Maxime Hamou | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.05.21 1e ronde | vs. Johan Nikles | 7-5, 2-0, Johan Nikles - scratch | wedstrijd detail | |
Salinas 2 - Hard | ||||
27.04.21 1e ronde | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 7-66, 6-76 | wedstrijd detail |