WEDSTRIJD
15.09.20 | 1e ronde | Mirza Basic | Yanki Erel | 6-2, 6-0 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Yanki Erel | |
Mirza Basic | 1-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Yanki Erel | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Mirza Basic | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
4-0 | Yanki Erel | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mirza Basic | 4-1 | |
0-0, 30-0 | ||
5-1 | Yanki Erel | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Mirza Basic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Yanki Erel | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mirza Basic | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
2-0 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Mirza Basic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
Mirza Basic | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Yanki Erel | |
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mirza Basic vs. Yanki Erel - onderlinge wedstrijden
15.09.20 | 1e ronde | Mirza Basic | Yanki Erel | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Mirza Basic form & Yanki Erel form
Mirza Basic - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Jakub Nicod | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Szymon Kielan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-3, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 6-4, Andrea Picchione - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Alen Mujakic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Bulant | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Alexey Zakharov | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktor Durasovic | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Daniel Cukierman | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elliot Benchetrit | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Gerch | 6-75, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
29.09.23 2e ronde | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Niksa Arsic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Lukas Rosol | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-75, 7-62, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Marcello Serafini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 1e ronde | vs. Jan Kupcic | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Bocchi | 2-0, Lorenzo Bocchi - scratch | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Kirill Kivattsev | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Kalin Ivanovski | - | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Petr Nesterov | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Shendrit Deari | 6-1, 4-6, 3-0, Shendrit Deari - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Denys Klok | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Krsko - Clay | ||||
21.05.23 Finale | vs. Lucas Gerch | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Yanki Erel - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Erik Arutiunian | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Gastao Elias | 6-1, 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Bar Biryukov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
02.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-75, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marius Copil | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
14.01.24 Finale | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Pierre Delage | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Pablo Trochu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
06.01.24 Halve finale | vs. Jacob Fearnley | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Ryan James Storrie | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Boris Fassbender | 2-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Louis Van Herck | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 2-3, - Yanki Erel - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Alex Knaff | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Petr Nesterov | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Aleksandre Bakshi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 Halve finale | vs. Aziz Dougaz | 1-6, 0-2, - Yanki Erel - scratch | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Robert Strombachs | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Egor Agafonov | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Billy Harris | 6-73, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Gojowczyk | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |