WEDSTRIJD
01.08.16 | 2e ronde van de kwal. | Mitchell William Robins | Zura Tkemaladze | 6-2, 6-3 | Georgia F2 | Clay |
STATISTIEKEN
Australia
13.07.96, 27 Jaar
13.07.96, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Mitchell William Robins vs. Zura Tkemaladze - onderlinge wedstrijden
01.08.16 | 2e ronde van de kwal. | Mitchell William Robins | Zura Tkemaladze | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Georgia F2 | Clay |
Mitchell William Robins form & Zura Tkemaladze form
Mitchell William Robins - laatste wedstrijden
Australia F10 - Hard | ||||
15.11.16 1e ronde | vs. Maciej Smola | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.16 Kwalif. | vs. Dimitri Vidin | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.16 2e ronde van de kwal. | vs. Patrick Rynsaardt | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Australia F9 - Hard | ||||
07.11.16 2e ronde van de kwal. | vs. Adam O'Shannessy | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Australia F8 - Hard | ||||
11.10.16 1e ronde | vs. Nathan Pasha | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Australia F7 - Hard | ||||
03.10.16 1e ronde | vs. Maverick Banes | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.10.16 2e ronde van de kwal. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 7-5, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.16 Kwalif. | vs. Jeremy Taylor | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Australia F6 - Hard | ||||
26.09.16 2e ronde van de kwal. | vs. Lachlan Mcphee | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.16 Kwalif. | vs. Louis Clark | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Finland F3 - Clay | ||||
15.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Joonas Salonen | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Georgia F3 - Clay | ||||
08.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Kevin Lynch | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Georgia F2 - Clay | ||||
01.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.08.16 Kwalif. | vs. Antoine Walch | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Georgia F1 - Clay | ||||
25.07.16 2e ronde van de kwal. | vs. Jocelyn Devilliers | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
China F13 - Clay | ||||
19.07.16 1e ronde | vs. Jui-Chen Hung | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.07.16 2e ronde van de kwal. | vs. Jiaqi Duan | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.07.16 Kwalif. | vs. Li-Wie Tan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
China F12 - Clay | ||||
15.07.16 Kwartfinale | vs. Issei Okamura | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.07.16 2e ronde | vs. Huixin Wang | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.07.16 1e ronde | vs. Thomas Fancutt | 2-6, 7-68, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.16 2e ronde van de kwal. | vs. Tao Mu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.16 Kwalif. | vs. Jianhui Li | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ruiyang Feng | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
China F11 - Clay | ||||
05.07.16 2e ronde | vs. Kuan-Yi Lee | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.07.16 1e ronde | vs. Yuqing Ning | 6-3, 0-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
04.07.16 2e ronde van de kwal. | vs. Jun Nan Tao | 6-0, 3-0, Jun Nan Tao - scratch | wedstrijd detail | |
04.07.16 Kwalif. | vs. Zhicheng Zhu | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Australia F3 - Clay | ||||
14.03.16 1e ronde van de kwal. | vs. Brian Tran | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Australia F2 - Grass | ||||
01.03.16 1e ronde | vs. Alex Bolt | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Zura Tkemaladze - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Edas Butvilas | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Seydina Andre | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Aurel Ciocanu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Nicolas Ifi | 7-62, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Tomasz Berkieta | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Ben Jones | 6-4, 1-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Oleg Prihodko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Patrick Zahraj | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Boris Butulija | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.24 | vs. Vilius Gaubas | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Alastair Gray | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Pietro Orlando Fellin | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Raffael Schaer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Remy Bertola | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Arthur Bonnaud | 7-62, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Alex Knaff | 7-65, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Ali Habib | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Gabriel Elicha Navas | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Bor Artnak | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Daniel Khazime | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Erik Arutiunian | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Pietro Pampanin | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Christopher Bulus | 7-62, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Nika Bidzinashvili | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |