WEDSTRIJD
21.10.21 | 2e ronde | Moerani Bouzige | Luca Tomasetto | 4-6, 6-1, 6-4 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Moerani Bouzige | Luca Tomasetto | |
1e Service % | 43/70 (61%) | 61/92 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/43 (81%) | 38/61 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/27 (70%) | 17/31 (55%) |
Benutte Breakpoints | 3/9 (33%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/92 (40%) | 16/70 (23%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 91/162 (56%) | 71/162 (44%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 9 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Luca Tomasetto | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Moerani Bouzige | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Luca Tomasetto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Moerani Bouzige | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Luca Tomasetto | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Moerani Bouzige | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Luca Tomasetto | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Moerani Bouzige | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Luca Tomasetto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Moerani Bouzige | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Luca Tomasetto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Moerani Bouzige | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Luca Tomasetto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Moerani Bouzige | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Luca Tomasetto | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Moerani Bouzige | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Luca Tomasetto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Moerani Bouzige | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Luca Tomasetto | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Moerani Bouzige | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Luca Tomasetto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Moerani Bouzige | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Luca Tomasetto | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Moerani Bouzige | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Luca Tomasetto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Moerani Bouzige | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Luca Tomasetto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Moerani Bouzige vs. Luca Tomasetto - onderlinge wedstrijden
21.10.21 | 2e ronde | Moerani Bouzige | Luca Tomasetto | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Moerani Bouzige form & Luca Tomasetto form
Moerani Bouzige - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Koray Kirci | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Joshua Charlton | 5-7, 6-4, 6-76 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Seon Yong Han | 6-2, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Blake Ellis | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Makoto Ochi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Calum Puttergill | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jesse Delaney | 5-7, 7-64, 7-60 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Enzo Couacaud | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 4-6, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Thomas Fancutt | 5-7, 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Blake Bayldon | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Papamoa - Hard | ||||
21.12.23 Kwartfinale | vs. Jack Loutit | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Carl Emil Overbeck | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.12.23 2e ronde | vs. Reece Falck | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Ajeet Rai | 6-73, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 1e ronde | vs. Andre Szilvassy | 3-6, 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Blake Ellis | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Keisuke Saitoh | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Nikita Volonski | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hua - Hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Goncalo Oliveira | 7-64, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Nam Hoang Ly | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Blake Mott | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Yunseok Jang | 6-2, 3-1, Yunseok Jang - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Andre Ilagan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Makoto Ochi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Scott Jones | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Blake Ellis | 5-7, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Matthew Hulme | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Luca Tomasetto - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Coccioli | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yile Li | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Antoine Ghibaudo | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Oscar Galimardanov | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tadej Mihajlovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Karim Ibrahim | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Dinko Dinev | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Raul De La Vega | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Egor Agafonov | 6-2, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
29.07.23 Kwartfinale | vs. Andrea Picchione | 0-6, - Luca Tomasetto - scratch | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Samuele Pieri | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Andrea Bolla | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Gubbio - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Marco Miceli | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Manuel Mazza | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Padova - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Giorgio Tabacco | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Cattolica - Clay | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Federico Marchetti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Marlon Vankan | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Gokberk Saritas | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Sebastian Gima | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Gilles Arnaud Bailly | 7-63, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.23 Kwartfinale | vs. Arthur Gea | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Samuele Pieri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Andrea Fiorentini | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.03.23 2e ronde | vs. Alexander Weis | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Andrea Gola | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |