WEDSTRIJD
23.12.20 | 1e ronde | Moez Echargui | Clement Deleersnyder | 3-6, 6-4, 7-5 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Moez Echargui | Clement Deleersnyder | |
1e Service % | 54/80 (68%) | 66/104 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/54 (74%) | 39/66 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/26 (46%) | 22/38 (58%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/104 (41%) | 28/80 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 95/184 (52%) | 89/184 (48%) |
Dubbele fouten | 4 | 5 |
Aces | 10 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Clement Deleersnyder | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Moez Echargui | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Clement Deleersnyder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Moez Echargui | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Clement Deleersnyder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Moez Echargui | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Clement Deleersnyder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Moez Echargui | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Clement Deleersnyder | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Moez Echargui | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Clement Deleersnyder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Moez Echargui | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Clement Deleersnyder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Moez Echargui | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Clement Deleersnyder | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Moez Echargui | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Clement Deleersnyder | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Moez Echargui | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Clement Deleersnyder | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Moez Echargui | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Clement Deleersnyder | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Moez Echargui | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Clement Deleersnyder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Moez Echargui | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Clement Deleersnyder | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Moez Echargui | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Clement Deleersnyder | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Moez Echargui | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Clement Deleersnyder | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Moez Echargui | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Clement Deleersnyder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
13.11.01, 22 Jaar
13.11.01, 22 Jaar
Moez Echargui vs. Clement Deleersnyder - onderlinge wedstrijden
23.12.20 | 1e ronde | Moez Echargui | Clement Deleersnyder | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Moez Echargui form & Clement Deleersnyder form
Moez Echargui - laatste wedstrijden
New Delhi - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Felix Gill | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Zakharov | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Stefano Napolitano | 7-65, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-75, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Arjun Kadhe | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cyril Vandermeersch | 7-68, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Marc Polmans | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Michael Mmoh | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. August Holmgren | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Taro Daniel | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Arthur Weber | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Alejandro Moro Canas | 7-5, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Hugo Grenier | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Lukas Pokorny | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Aunion | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Jaime Faria | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Joao Sousa | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Jahn | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Clement Deleersnyder - laatste wedstrijden
M15 Manacor - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Talan Lopatic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucca Helguera Casado | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Louis Van Herck | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Romain Faucon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariano Tammaro | 6-3, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-3, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Bagneres - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Louis Dussin | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Giuliano Basile Lobartolo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ari Feig | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Maxence Beauge | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Abraham Asaba | 6-4, 7-69 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Lorenzo Ferri | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sven Corbinais | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexis Boureau | 4-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isaac Nortie Nortey | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.10.22 Kwalif. | vs. Toufik Sahtali | 6-2, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Brian Bozemoj | 7-63, 3-0, Brian Bozemoj - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Raphael Collignon | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.10.22 Kwalif. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Thibault Baillargeat | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mai Gao | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.12.21 2e ronde | vs. Omni Kumar | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.12.21 1e ronde | vs. Pedro Rodenas | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.12.21 Kwalif. | vs. John Sperle | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Anouar Braham | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Platja - Clay | ||||
12.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kirill Mishkin | 0-5, - Clement Deleersnyder - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zhenxiong Dong | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |