WEDSTRIJD
08.02.20 | Halve finale | Mohamed Safwat | Kimmer Coppejans | 4-6, 6-4, 6-3 | Launceston Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Mohamed Safwat | Kimmer Coppejans | |
1e Service % | 60/97 (62%) | 60/87 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/60 (68%) | 37/60 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/37 (51%) | 15/27 (56%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/87 (40%) | 37/97 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 95/184 (52%) | 89/184 (48%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces | 6 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Mohamed Safwat | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mohamed Safwat | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mohamed Safwat | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mohamed Safwat | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mohamed Safwat | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Mohamed Safwat | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mohamed Safwat | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mohamed Safwat | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mohamed Safwat | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mohamed Safwat | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Mohamed Safwat | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mohamed Safwat | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mohamed Safwat | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mohamed Safwat | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mohamed Safwat | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mohamed Safwat vs. Kimmer Coppejans - onderlinge wedstrijden
12.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Kimmer Coppejans | Mohamed Safwat | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Doha | Hard |
08.02.20 | Halve finale | Mohamed Safwat | Kimmer Coppejans | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Launceston Challenger | Hard |
30.01.20 | 3e ronde | Mohamed Safwat | Kimmer Coppejans | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Burnie Challenger | Hard |
18.09.14 | Kwartfinale | Kimmer Coppejans | Mohamed Safwat | 6-2, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | Meknes Challenger | Clay |
Mohamed Safwat form & Kimmer Coppejans form
Mohamed Safwat - laatste wedstrijden
Kigali 2 - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Max Houkes | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 6-79, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timofey Skatov | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Egor Gerasimov | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Kevin Humpfner | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Gabriele Bosio | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 7-69, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 7-66, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Nuno Borges | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Vadym Ursu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Alberto Lim | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 3-0, Saba Purtseladze - scratch | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Jay Clarke | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Harrison Adams | 7-66, 7-68 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Hanyi Liu | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Stuart Parker | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Gabriel Decamps | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Zhanger Almashev | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Kimmer Coppejans - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-71, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Lucas Poullain | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Liam Draxl | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Statham | 6-4, 0-1, - Kimmer Coppejans - scratch | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
22.09.23 2e ronde | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 1e ronde | vs. Aleksandar Kovacevic | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Khumoun Sultanov | 6-78, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
26.08.23 Kwalif. | vs. Titouan Droguet | 1-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Filip Misolic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 5-7, 7-69 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
13.08.23 Finale | vs. Dino Prizmic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Marko Topo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Norbert Gombos | 3-5, Norbert Gombos - scratch | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-77, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Mirza Basic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Daniel Rincon | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
23.07.23 Kwalif. | vs. Cristian Garin | 6-2, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Daniel Rincon | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
San Benedetto - Clay | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-74, 6-76 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Francesco Forti | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
06.07.23 1e ronde | vs. Alex De Minaur | 7-65, 3-6, 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
29.06.23 Kwalif. | vs. Taro Daniel | 6-3, 4-6, 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zizou Bergs | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timofey Skatov | 6-73, 6-4, 7-611 | wedstrijd detail |