WEDSTRIJD
09.03.23 | 2e ronde | Mohamed Safwat | Mert Alkaya | 3-6, 6-1, 6-4 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Mohamed Safwat | Mert Alkaya | |
1e Service % | 42/67 (63%) | 52/82 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/42 (81%) | 35/52 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/25 (60%) | 16/30 (53%) |
Benutte Breakpoints | 3/10 (30%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/82 (38%) | 18/67 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/149 (54%) | 69/149 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 8 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Mohamed Safwat | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Mert Alkaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mohamed Safwat | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Mert Alkaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mohamed Safwat | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
2-3 | Mert Alkaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mohamed Safwat | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Mert Alkaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mohamed Safwat | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Mert Alkaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mohamed Safwat | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Mert Alkaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mohamed Safwat | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Mert Alkaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mohamed Safwat | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-1 | Mert Alkaya | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Mohamed Safwat | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Mert Alkaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mohamed Safwat | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Mert Alkaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mohamed Safwat | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Mert Alkaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mohamed Safwat | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Mert Alkaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mohamed Safwat | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Mert Alkaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
14.06.00, 23 Jaar
11979 $
14.06.00, 23 Jaar
11979 $
Mohamed Safwat vs. Mert Alkaya - onderlinge wedstrijden
09.03.23 | 2e ronde | Mohamed Safwat | Mert Alkaya | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Mohamed Safwat form & Mert Alkaya form
Mohamed Safwat - laatste wedstrijden
Kigali 2 - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Max Houkes | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 6-79, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timofey Skatov | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Egor Gerasimov | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Kevin Humpfner | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Gabriele Bosio | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 7-69, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 7-66, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Nuno Borges | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Vadym Ursu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Alberto Lim | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 3-0, Saba Purtseladze - scratch | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Jay Clarke | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Harrison Adams | 7-66, 7-68 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Hanyi Liu | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Stuart Parker | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Gabriel Decamps | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Zhanger Almashev | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Mert Alkaya - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Matuszewski | 1-6, - Mert Alkaya - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Geni Inoue | 6-1, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ozan Avanoglu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Drazen Petrovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Nikola Puntaric | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Arkady Svyatov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Daniele Minighini | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 3-5, Federico Arnaboldi - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Attila Boros | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Repkin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Marco Dessi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Grekul | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Justin Engel | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Janis Graski | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Stefan Popovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Matthias Ujvary | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jonas Keck | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bence Toth | 0-5, - Mert Alkaya - scratch | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Tourte | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Romain Faucon | 6-71, 7-67, 9-11 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Laborde | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |