WEDSTRIJD
26.08.19 | 2e ronde van de kwal. | Moritz Thiem | Milos Karol | 6-3, 6-1 | M15 Bratislava | Clay |
STATISTIEKEN
Austria
08.12.99, 24 Jaar
08.12.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Moritz Thiem vs. Milos Karol - onderlinge wedstrijden
26.08.19 | 2e ronde van de kwal. | Moritz Thiem | Milos Karol | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Bratislava | Clay |
Moritz Thiem form & Milos Karol form
Moritz Thiem - laatste wedstrijden
M15 Anif - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
19.08.20 1e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-3, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
16.07.20 1e ronde | vs. Lenny Hampel | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. David Pichler | 7-66, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Matthias A. Muller | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Patric Prinoth | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Kai Wehnelt | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Tomas Liska | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Thomas Laurent | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ilarion Danilchenko | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
27.08.19 Kwalif. | vs. Juraj Masar | 1-6, 7-64, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Milos Karol | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
08.08.19 2e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Frane Nincevic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
27.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elliot Benchetrit | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wels - Clay | ||||
23.07.19 1e ronde | vs. Mick Veldheer | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kramsach - Clay | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telfs - Clay | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Tomas Jirousek | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.19 Kwalif. | vs. Tomas Liska | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andreas Kramer | 1-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Gabriel Donev | 6-0, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Christos Keisidis | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Jonas Trinker | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 Kwalif. | vs. Leon Hoeveler | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Harry David Meehan | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.04.19 Kwalif. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Burak Bilgin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Milos Karol - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Patrik Homola | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Filippo Romano | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Simon Beaupain | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Thomas Deschamps | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Benjamin Pietri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Jakub Paul | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Federico Marchetti | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Florian Broska | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 4-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. David Fix | 7-69, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Martin Zeljenka | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Luca Giacomini | 2-6, 0-1, - Milos Karol - scratch | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Oliver Ojakaar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Imanol Lopez Morillo | 5-7, 6-1, 6-76 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Adria Soriano Barrera | 6-710, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Enzo Wallart | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Etienne Donnet | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Marlon Vankan | 2-0, Marlon Vankan - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Jakub Paul | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Eldin Nokic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Lukas Pokorny | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 1-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Jacob Fearnley | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. James Davis | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Marcus Walters | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Edgbaston - I. hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Kyle Edmund | 3-6, 7-68, 6-72 | wedstrijd detail |