WEDSTRIJD
02.01.22 | 1e ronde van de kwal. | Murkel Alejandro Dellien Velasco | Leonardo Lopez Linquet | 6-4, 6-1 | Buenos Aires | Clay |
STATISTIEKEN
Murkel Alejandro Dellien Velasco | Leonardo Lopez Linquet | |
1e Service % | 33/63 (52%) | 29/51 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/33 (70%) | 13/29 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/30 (53%) | 9/22 (41%) |
Benutte Breakpoints | 5/5 (100%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/51 (57%) | 24/63 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/114 (60%) | 46/114 (40%) |
Dubbele fouten | 5 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
01.10.01, 22 Jaar
01.10.01, 22 Jaar
Murkel Alejandro Dellien Velasco vs. Leonardo Lopez Linquet - onderlinge wedstrijden
24.04.22 | 1e ronde van de kwal. | Murkel Alejandro Dellien Velasco | Leonardo Lopez Linquet | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Buenos Aires | Clay |
02.01.22 | 1e ronde van de kwal. | Murkel Alejandro Dellien Velasco | Leonardo Lopez Linquet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Buenos Aires | Clay |
Murkel Alejandro Dellien Velasco form & Leonardo Lopez Linquet form
Murkel Alejandro Dellien Velasco - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Matias Soto | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Marc Polmans | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
22.03.24 Halve finale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 Kwartfinale | vs. Roberto Cid Subervi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Juan Alejandro Hernandez | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde | vs. Ozan Baris | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
10.03.24 Finale | vs. Camilo Ugo Carabelli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Kwartfinale | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Renzo Olivo | 6-1, 2-6, 4-2, Renzo Olivo - scratch | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Liam Draxl | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Hugo Dellien | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Corentin Moutet | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
18.02.24 Finale | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Alex Marti Pujolras | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Wilson Leite | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Gonzalo Bueno | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Thiago Cigarran | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Nicolas Bruna | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Felix Gill | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gilbert Klier Junior | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Mariano Navone | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Leonardo Lopez Linquet - laatste wedstrijden
Buenos Aires - Clay | ||||
20.06.22 Kwalif. | vs. Leonardo Aboian | 6-3, 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rosario - Clay | ||||
06.04.22 1e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.04.22 Kwalif. | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 4-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikos Lehmann | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Delnido | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Rosario - Clay | ||||
29.03.22 Kwalif. | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Fernando Cavallo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 7-64, 7-65 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
02.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lambare - Clay | ||||
15.12.21 1e ronde | vs. Francisco Llanes | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.12.21 Kwalif. | vs. Kaua Emanuel Pereira Dos Santos | 6-3, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
07.12.21 Kwalif. | vs. Santiago Bramajo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Lacalle | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Guillermo Aracena | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Villa - Clay | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cordoba - Clay | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Franco Emanuel Egea | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.21 Kwalif. | vs. Ivan Dreycopp | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gino Romano | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ezequiel Fagotti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cochabamba - Clay | ||||
18.11.21 2e ronde | vs. Valerio Aboian | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
16.11.21 1e ronde | vs. Andres Urquiola Montellano | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.07.21 Kwalif. | vs. Kody Pearson | 6-3, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Inigo Garmendia Olasagasti | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ethan Terblanche | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jacob Brumm | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Trocker | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Connor Di Marco | 6-3, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail |