WEDSTRIJD
16.02.20 | Kwartfinale | Naoki Tajima | Alexandar Lazarov | 6-72, 6-4, 10-6 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Naoki Tajima | Alexandar Lazarov | |
1e Service % | 40/77 (52%) | 51/73 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/40 (68%) | 35/51 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/37 (54%) | 11/22 (50%) |
Benutte Breakpoints | 3/5 (60%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/73 (37%) | 30/77 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/150 (49%) | 76/150 (51%) |
Dubbele fouten | 6 | 2 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Naoki Tajima vs. Alexandar Lazarov - onderlinge wedstrijden
16.02.20 | Kwartfinale | Naoki Tajima | Alexandar Lazarov | 6-72, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Naoki Tajima form & Alexandar Lazarov form
Naoki Tajima - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ryotaro Shimomura | 3-6, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Swan - Grass | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Jesse Delaney | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Sam Oster | 6-3, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Duncan Mccall | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Makoto Ochi | 5-7, 6-4, 2-5, - Naoki Tajima - scratch | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Luke Sorensen | 7-63, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Loccisano | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Arcon | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
18.01.24 Kwartfinale | vs. Sandro Kopp | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Stefan Palosi | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Mashari Nawaf | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Bortnichek | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Tanguy Genier | 2-6, 6-0, 3-0, Tanguy Genier - scratch | wedstrijd detail | |
09.01.24 Kwalif. | vs. Matteo Covato | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrei Cuceu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
30.11.23 1e ronde | vs. Emile Hudd | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Geni Inoue | 6-4, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kemal Arda Karakas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. August Holmgren | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Jacob Brumm | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Blake Bayldon | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Thomas Patton | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Blake Ellis | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Alexander Klintcharov | 0-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Lawrence Bataljin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Alexandar Lazarov - laatste wedstrijden
Sofia - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Pavel Kotov | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Sandro Kopp | 6-1, 3-2, - Alexandar Lazarov - scratch | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rudolf Molleker | 5-7, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
Oeiras 3 - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Adrian Mannarino | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
10.04.23 Kwalif. | vs. Elias Ymer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Milojevic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Marrakech - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
28.02.23 1e ronde | vs. Alexander Bublik | 1-6, 0-1, - Alexandar Lazarov - scratch | wedstrijd detail | |
26.02.23 Kwalif. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhizhen Zhang | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Ajeet Rai | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
07.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
01.12.22 2e ronde | vs. Luca Van Assche | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.22 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.22 Kwalif. | vs. Henrique Rocha | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
Andria Challenger - I. hard | ||||
21.11.22 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Roanne Challenger - I. hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 4-6, 2-4, - Alexandar Lazarov - scratch | wedstrijd detail | |
07.11.22 Kwalif. | vs. Mark Lajal | 6-2, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elliot Benchetrit | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jason Murray Kubler | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
23.10.22 Finale | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.22 Halve finale | vs. Alexander Donski | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.22 Kwartfinale | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.10.22 2e ronde | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
16.10.22 Halve finale | vs. Maks Kasnikowski | 6-76, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.22 Finale | vs. Vladyslav Orlov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.10.22 Kwartfinale | vs. Alexander Donski | 6-72, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |