WEDSTRIJD
09.03.17 | 2e ronde | Nathan Eshmade | Fernando Romboli | 6-3, 7-5 | Australia F1 | Grass |
STATISTIEKEN
Nathan Eshmade | Fernando Romboli | |
1e Service % | 43/71 (61%) | 36/60 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/43 (74%) | 24/36 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/28 (50%) | 9/24 (38%) |
Benutte Breakpoints | 4/10 (40%) | 2/9 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/60 (45%) | 25/71 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/131 (56%) | 58/131 (44%) |
Dubbele fouten | 8 | 4 |
Aces | 4 | 3 |
STATISTIEKEN
Australia
18.04.94, 29 Jaar
11017 $
18.04.94, 29 Jaar
11017 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Nathan Eshmade vs. Fernando Romboli - onderlinge wedstrijden
09.03.17 | 2e ronde | Nathan Eshmade | Fernando Romboli | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | Australia F1 | Grass |
Nathan Eshmade form & Fernando Romboli form
Nathan Eshmade - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
06.07.20 1e ronde | vs. Li Tu | 1-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
Australia F2 - Grass | ||||
06.03.18 1e ronde | vs. Benjamin Mitchell | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
Australia F1 - Grass | ||||
28.02.18 1e ronde | vs. Scott Puodziunas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
30.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Marinko Matosevic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Australia F6 - Hard | ||||
02.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Shepheard | 6-73, 0-3, - Nathan Eshmade - scratch | wedstrijd detail | |
Australia F5 - Hard | ||||
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Crnokrak | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Australia F4 - Hard | ||||
18.09.17 1e ronde | vs. Benard Bruno Nkomba | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Romania F10 - Clay | ||||
15.08.17 1e ronde | vs. Vasile Antonescu | 3-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
Romania F9 - Clay | ||||
07.08.17 1e ronde | vs. Andrei Stefan Apostol | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
Germany F9 - Clay | ||||
01.08.17 1e ronde | vs. Julian Onken | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Belgium F6 - Clay | ||||
25.07.17 1e ronde | vs. Jonas Merckx | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Portugal F10 - Hard | ||||
04.07.17 1e ronde | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Portugal F8 - Hard | ||||
20.06.17 1e ronde | vs. Joao Monteiro | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Australia F3 - Clay | ||||
20.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Bejar | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Mayez Jupiter Elrich | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.17 Kwalif. | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Australia F2 - Clay | ||||
14.03.17 1e ronde | vs. Blake Mott | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Australia F1 - Grass | ||||
10.03.17 Kwartfinale | vs. Finn Tearney | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
09.03.17 2e ronde | vs. Fernando Romboli | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.03.17 1e ronde | vs. Mario Matejcek | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Egypt F5 - Hard | ||||
16.02.17 2e ronde | vs. Giorgio Ricca | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.17 1e ronde | vs. Oleksandr Bielinskyi | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
Egypt F4 - Hard | ||||
09.02.17 2e ronde | vs. Ilija Vucic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.17 1e ronde | vs. Filip Duda | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Lusovsky | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.17 2e ronde van de kwal. | vs. Pelle Boerma | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.17 Kwalif. | vs. Bernardo Saraiva | 6-2, 2-0, Bernardo Saraiva - scratch | wedstrijd detail | |
Egypt F3 - Hard | ||||
30.01.17 Kwalif. | vs. Daniil Zarichanskyy | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.17 1e ronde van de kwal. | vs. Lance-Pierre Du Toit | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.01.17 2e ronde van de kwal. | vs. Martin Trefny | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail |
Fernando Romboli - laatste wedstrijden
Asuncion Challenger - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Daniel Cukierman | - Fernando Romboli - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Bautista Otegui | 7-63, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Boscardin Dias | 0-3, - Fernando Romboli - scratch | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Mateus Alves | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Mateus Alves | 7-67, 6-73, 7-65 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 1-2, - Fernando Romboli - scratch | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marek Gengel | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Toulouse Challenger - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Shintaro Mochizuki | 0-1, - Fernando Romboli - scratch | wedstrijd detail | |
Umag - Clay | ||||
23.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Norbert Gombos | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rio De - Hard | ||||
12.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jean Thirouin | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
22.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 Kwalif. | vs. Wilson Leite | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Biella Challenger - Clay | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Tommaso Barelli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
28.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Sebastian Zabala Vargas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
29.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Fernando Yamacita | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
08.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Lenz | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Poprad Tatry - Clay | ||||
16.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Rikl | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Endara | 7-65, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Panama City - Clay | ||||
31.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Fabricio Neis | Fabricio Neis - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
31.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Cristian Rodriguez | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Le Gosier - Hard | ||||
26.03.18 Kwalif. | vs. Tom Jomby | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nel Moinet | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Morelos Challenger - Hard | ||||
17.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Zeballos | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |