WEDSTRIJD
14.10.21 | 2e ronde | Nathan Seateun | Erik Arutiunian | 6-4, 6-1 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Nathan Seateun | Erik Arutiunian | |
1e Service % | 29/44 (66%) | 33/57 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/29 (83%) | 23/33 (70%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/15 (60%) | 7/24 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/57 (47%) | 11/44 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/101 (59%) | 41/101 (41%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Nathan Seateun | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Erik Arutiunian | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nathan Seateun | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Erik Arutiunian | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nathan Seateun | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Erik Arutiunian | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nathan Seateun | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Erik Arutiunian | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nathan Seateun | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Erik Arutiunian | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Nathan Seateun | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Erik Arutiunian | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nathan Seateun | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Erik Arutiunian | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nathan Seateun | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-1 | Erik Arutiunian | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nathan Seateun | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nathan Seateun vs. Erik Arutiunian - onderlinge wedstrijden
14.10.21 | 2e ronde | Nathan Seateun | Erik Arutiunian | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Nathan Seateun form & Erik Arutiunian form
Nathan Seateun - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ignasi Forcano | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Frljanic | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Corentin Denolly | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Marlon Vankan | 6-73, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Lucas Bouquet | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Toufik Sahtali | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aymeric Bourne | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Alexandar Balj | 3-0, Alexandar Balj - scratch | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aljaz Kirbis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Connor Richardson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Cezar Cretu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Omar Brigida | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bourg - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Maxime Chazal | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Gabriel Ghetu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tanger - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Filippo Moroni | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Carnac - Clay | ||||
31.05.23 2e ronde | vs. Timo Legout | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde | vs. Maxime Dubouch | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Massimo Giunta | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Wissam Abderrahman | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Leonardo Rossi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.23 Kwalif. | vs. Roland Stuurman | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jaime Caldes | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yamaan Bushnaq | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Daniele Capecchi | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail |
Erik Arutiunian - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Fernando Cavallo | 7-66, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Bellifemine | 5-7, 7-64, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Artur Kukasian | 6-2, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Michael Gloeckler | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Niels Visker | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Yanki Erel | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Hayato Matsuoka | 6-73, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Marek Gengel | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Faris Zakaryia | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Aliaksandr Liaonenka | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Ali Habib | 6-2, 4-6, 7-610 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-4, 3-6, 1-3, - Erik Arutiunian - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Oscar Otte | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Julian Ocleppo | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Ferri | 6-2, 6-77, 10-8 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Vadym Ursu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Amaury Raynel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Vadym Ursu | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Andrea Fiorentini | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Ivan Kazakov | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oskar Oliver Stuchlik | 3-0, Oskar Oliver Stuchlik - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Maxim Zhukov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
28.09.23 1e ronde | vs. Viktor Jovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |