WEDSTRIJD
16.09.21 | 2e ronde | Nathan Seateun | Santiago De La Fuente | 6-2, 1-6, 6-4 | M15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Nathan Seateun | Santiago De La Fuente | |
1e Service % | 71/110 (65%) | 71/85 (84%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 44/71 (62%) | 39/71 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/39 (33%) | 6/14 (43%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 6/14 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/85 (47%) | 53/110 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 97/195 (50%) | 98/195 (50%) |
Dubbele fouten | 8 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Santiago De La Fuente | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Nathan Seateun | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Santiago De La Fuente | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nathan Seateun | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Santiago De La Fuente | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nathan Seateun | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Santiago De La Fuente | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nathan Seateun | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Santiago De La Fuente | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nathan Seateun | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Santiago De La Fuente | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nathan Seateun | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-3 | Santiago De La Fuente | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Nathan Seateun | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-5 | Santiago De La Fuente | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
1-6 |
3 | ||
Nathan Seateun | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Santiago De La Fuente | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nathan Seateun | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Santiago De La Fuente | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Nathan Seateun | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-4 | Santiago De La Fuente | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nathan Seateun | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Santiago De La Fuente | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nathan Seateun | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Santiago De La Fuente | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nathan Seateun vs. Santiago De La Fuente - onderlinge wedstrijden
16.09.21 | 2e ronde | Nathan Seateun | Santiago De La Fuente | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Cairo | Clay |
Nathan Seateun form & Santiago De La Fuente form
Nathan Seateun - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ignasi Forcano | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Frljanic | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Corentin Denolly | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Marlon Vankan | 6-73, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Lucas Bouquet | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Toufik Sahtali | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aymeric Bourne | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Alexandar Balj | 3-0, Alexandar Balj - scratch | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aljaz Kirbis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Connor Richardson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Cezar Cretu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Omar Brigida | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bourg - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Maxime Chazal | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Gabriel Ghetu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tanger - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Filippo Moroni | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Carnac - Clay | ||||
31.05.23 2e ronde | vs. Timo Legout | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde | vs. Maxime Dubouch | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Massimo Giunta | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Wissam Abderrahman | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Leonardo Rossi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.23 Kwalif. | vs. Roland Stuurman | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jaime Caldes | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yamaan Bushnaq | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Daniele Capecchi | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail |
Santiago De La Fuente - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Franco Ribero | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Tomas Farjat | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Gustavo Ribeiro De Almeida | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rosario - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Igor Gimenez | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
Coquimbo Challenger - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Jose Pereira | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Tomas Farjat | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amador Salazar | 6-0, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lujan - Clay | ||||
19.11.22 Halve finale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.11.22 Kwartfinale | vs. Federico Agustin Gomez | 3-6, 7-65, 7-62 | wedstrijd detail | |
17.11.22 2e ronde | vs. Juan Bautista Otegui | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.22 1e ronde | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cordoba - Clay | ||||
10.11.22 2e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.22 1e ronde | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Salta - Clay | ||||
03.11.22 2e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 6-0, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.11.22 1e ronde | vs. Mateo Del Pino | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
15.10.22 Halve finale | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.10.22 Kwartfinale | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.10.22 2e ronde | vs. Santiago Bramajo | 6-2, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.22 1e ronde | vs. Igor Gimenez | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
07.10.22 Kwartfinale | vs. Igor Gimenez | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.22 2e ronde | vs. Tobia Grandinetti | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.22 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Villa Maria - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Orlando Luz | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairo - Clay | ||||
09.09.22 Kwartfinale | vs. Leonardo Aboian | 6-73, 7-64, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Ilya Rudiukov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Leo Borg | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |