WEDSTRIJD
08.10.21 | Kwartfinale | Nathan Seateun | Vladimir Uzhylovsky | 6-3, 4-6, 6-4 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Nathan Seateun | Vladimir Uzhylovsky | |
1e Service % | 68/105 (65%) | 60/93 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 46/68 (68%) | 37/60 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/37 (46%) | 17/33 (52%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 3/11 (27%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/93 (42%) | 42/105 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 102/198 (52%) | 96/198 (48%) |
Dubbele fouten | 7 | 2 |
Aces | 4 | 7 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Nathan Seateun | 0-0 | |
0-0, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nathan Seateun | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nathan Seateun | 2-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nathan Seateun | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nathan Seateun | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nathan Seateun | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nathan Seateun | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nathan Seateun | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-4 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nathan Seateun | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-5 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nathan Seateun | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nathan Seateun | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Nathan Seateun | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nathan Seateun | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nathan Seateun | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nathan Seateun | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nathan Seateun vs. Vladimir Uzhylovsky - onderlinge wedstrijden
08.10.21 | Kwartfinale | Nathan Seateun | Vladimir Uzhylovsky | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Nathan Seateun form & Vladimir Uzhylovsky form
Nathan Seateun - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ignasi Forcano | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Frljanic | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Corentin Denolly | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Marlon Vankan | 6-73, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Lucas Bouquet | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Toufik Sahtali | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aymeric Bourne | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aljaz Kirbis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Alexandar Balj | 3-0, Alexandar Balj - scratch | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Connor Richardson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Cezar Cretu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Omar Brigida | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bourg - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Maxime Chazal | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Gabriel Ghetu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tanger - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Filippo Moroni | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Carnac - Clay | ||||
31.05.23 2e ronde | vs. Timo Legout | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde | vs. Maxime Dubouch | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Massimo Giunta | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Wissam Abderrahman | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Leonardo Rossi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.23 Kwalif. | vs. Roland Stuurman | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jaime Caldes | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yamaan Bushnaq | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Daniele Capecchi | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail |
Vladimir Uzhylovsky - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Ianin | - Vladimir Uzhylovsky - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail |