WEDSTRIJD
31.05.22 | 1e ronde | Neil Oberleitner | Ivan Liutarevich | 7-5, 6-4 | M15 Budva | Clay |
STATISTIEKEN
Neil Oberleitner | Ivan Liutarevich | |
1e Service % | 58/88 (66%) | 45/80 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/58 (62%) | 28/45 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/30 (43%) | 14/35 (40%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 3/11 (27%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/80 (48%) | 39/88 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/168 (52%) | 81/168 (48%) |
Dubbele fouten | 5 | 1 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Neil Oberleitner | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ivan Liutarevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Neil Oberleitner | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Ivan Liutarevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Neil Oberleitner | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Ivan Liutarevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Neil Oberleitner | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Ivan Liutarevich | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Neil Oberleitner | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Ivan Liutarevich | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Neil Oberleitner | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Ivan Liutarevich | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Neil Oberleitner | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ivan Liutarevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Neil Oberleitner | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Ivan Liutarevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Neil Oberleitner | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Ivan Liutarevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Neil Oberleitner | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Ivan Liutarevich | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Neil Oberleitner | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Ivan Liutarevich | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Neil Oberleitner vs. Ivan Liutarevich - onderlinge wedstrijden
31.05.22 | 1e ronde | Neil Oberleitner | Ivan Liutarevich | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Budva | Clay |
Neil Oberleitner form & Ivan Liutarevich form
Neil Oberleitner - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Tim Ruehl | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Theo Papamalamis | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano D'Agostino | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Antoine Hoang | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-76, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Yanis Ghazouani Durand | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Marcello Serafini | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Marcello Serafini | 7-67, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Harry Wendelken | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Hazem Naow | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Jules Marie | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Michael Zhu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Ioannis Xilas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.11.23 2e ronde | vs. Ioannis Xilas | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Graham Maassen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Sean Hodkin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Petros Chrysochos | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Leo Borg | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Joao Sousa | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leo Borg | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Edgbaston - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Connor Thomson | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Hady Habib | 6-75, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Federico Bertuccioli | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Sandro Kopp | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Ergi Kirkin | 7-64, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Ivan Liutarevich - laatste wedstrijden
Murcia Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Guerrieri | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Evgeny Philippov | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 Kwalif. | vs. Thorben Sannen | 6-1, 3-0, Thorben Sannen - scratch | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Markus Molder | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Kopeikin | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Francesco Maestrelli | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Poullain | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Vesely | 4-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Whitehouse | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Braunschweig Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulio Zeppieri | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.03.23 2e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Aleksandre Shvangiradze | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.12.22 1e ronde | vs. Faris Zakaryia | 2-6, - Ivan Liutarevich - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Michal Mikula | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Vilnus Challenger - I. hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yanki Erel | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Antoine Ghibaudo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Victor Barrere | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-76, 6-74 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yannick Mertens | 5-7, 6-79 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
11.08.22 Kwartfinale | vs. Yanki Erel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.08.22 2e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 6-72, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.08.22 1e ronde | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail |