WEDSTRIJD
16.08.20 | 1e ronde van de kwal. | Neil Oberleitner | Tobias Brutscher | 6-2, 6-1 | M25 Vogau | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
27.08.99, 24 Jaar
27.08.99, 24 Jaar
Neil Oberleitner vs. Tobias Brutscher - onderlinge wedstrijden
16.08.20 | 1e ronde van de kwal. | Neil Oberleitner | Tobias Brutscher | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Vogau | Clay |
Neil Oberleitner form & Tobias Brutscher form
Neil Oberleitner - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Tim Ruehl | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Theo Papamalamis | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano D'Agostino | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Antoine Hoang | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-76, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Yanis Ghazouani Durand | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Marcello Serafini | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Marcello Serafini | 7-67, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Harry Wendelken | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Hazem Naow | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Jules Marie | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Michael Zhu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Ioannis Xilas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.11.23 2e ronde | vs. Ioannis Xilas | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Graham Maassen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Sean Hodkin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Petros Chrysochos | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Leo Borg | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Joao Sousa | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leo Borg | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Edgbaston - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Connor Thomson | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Hady Habib | 6-75, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Federico Bertuccioli | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Sandro Kopp | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Tobias Brutscher - laatste wedstrijden
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
15.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Pecak | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Innsbruck - Clay | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Facundo Yunis | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tino Kovacic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Affolter | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zhuyuan Li | 3-6, 7-61, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tushar Sharma | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Hong Kit Wong | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
16.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Constantin Frantzen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Matias Zukas | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
14.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Staeheli | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
16.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Marco Ortenzi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mert Alkaya | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mykyta Shurubura | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
05.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Terczynski | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sarreguemines - Carpet | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Boris Fassbender | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Hermans | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Marko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Horgen - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Parizzia | 5-7, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lynn Max Kempen | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Most - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Mugelli | 6-2, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Prijedor - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Merino | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Las - Clay | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Xavier Gabarro | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Timur Kiuamov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.01.19 Kwalif. | vs. Preston Brown | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Stevenson | 5-7, 6-4, 10-0 | wedstrijd detail | |
Germany F14 - I. hard | ||||
01.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Dahlberg | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Austria F6 - Clay | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Franz Lukas | Franz Lukas - niet aangetreden | wedstrijd detail |