WEDSTRIJD
06.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Niccolo Catini | Tsimafei Basalyha | 6-1, 6-4 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belarus
02.11.00, 23 Jaar
02.11.00, 23 Jaar
Niccolo Catini vs. Tsimafei Basalyha - onderlinge wedstrijden
06.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Niccolo Catini | Tsimafei Basalyha | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Niccolo Catini form & Tsimafei Basalyha form
Niccolo Catini - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
03.04.24 2e ronde | vs. Elmer Moller | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Michalis Sakellaridis | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Max Houkes | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Giammarco Gandolfi | 7-63, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Kuan-Yi Lee | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Kanan Gasimov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-2, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Samir Hamza Reguig | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Francesco Ferrari | 6-72, 7-63, 7-10 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Francesco Liucci | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Yanaki Milev | 0-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Matthias Ujvary | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-3, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Peter Heller | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Attila Boros | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Taylor | 6-3, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mahmut Emre Gurmeric | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Dominik Kellovsky | 4-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.01.24 2e ronde | vs. Kaya Arinc | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 San - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Filippo Romano | 6-712, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Giovanni Fonio | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Giammarco Gandolfi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Mats Hermans | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Tsimafei Basalyha - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
14.06.20 1e ronde | vs. Zhan Skindzer | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Omar Giacalone | 0-6, 2-4, - Tsimafei Basalyha - scratch | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. George Agious | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Vladyslav Manafov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Neil Oberleitner | 6-3, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Henrik Traskin | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Mikula | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Catini | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Ust - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Tryakshin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Minsk - Hard | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F26 - Hard | ||||
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dustin Goldenberg | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F25 - Hard | ||||
28.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Zamurri | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Hastings | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F8 - Clay | ||||
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. David Chelidze | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F7 - Clay | ||||
15.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Muhammadmustafo Abdurakhmonov | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F3 - Hard | ||||
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lithuania F1 - Clay | ||||
21.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dzianis Zharyn | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F1 - Hard | ||||
07.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Zhan Skindzer | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F2 - Hard | ||||
15.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Tamir | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F1 - Hard | ||||
08.08.16 Kwalif. | vs. Aleksandr Malyshev | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Sergey Ksenzov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |