WEDSTRIJD
19.05.21 | 1e ronde | Nick Hardt | Karl Friberg | 6-1, 6-1 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Nick Hardt | Karl Friberg | |
1e Service % | 33/45 (73%) | 29/46 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/33 (55%) | 9/29 (31%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/12 (67%) | 5/17 (29%) |
Benutte Breakpoints | 7/9 (78%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/46 (70%) | 19/45 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/91 (64%) | 33/91 (36%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Karl Friberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nick Hardt | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Karl Friberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nick Hardt | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Karl Friberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nick Hardt | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Karl Friberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Nick Hardt | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Karl Friberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nick Hardt | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Karl Friberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nick Hardt | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Karl Friberg | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nick Hardt | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nick Hardt vs. Karl Friberg - onderlinge wedstrijden
19.05.21 | 1e ronde | Nick Hardt | Karl Friberg | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Nick Hardt form & Karl Friberg form
Nick Hardt - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Michiel De Krom | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Iliyan Radulov | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
22.03.24 Halve finale | vs. Tristan Boyer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 Kwartfinale | vs. Facundo Mena | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Jacob Brumm | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Trey Hilderbrand | 6-74, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Kiranpal Pannu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Jaimee Floyd Angele | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Enmanuel Munoz | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 Finale | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Cezar Cretu | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Clement Tabur | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Mathys Erhard | 7-5, 4-2, Mathys Erhard - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Clement Tabur | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwartfinale | vs. Hady Habib | 6-0, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Stefano Reitano | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-2, 5-2, Denis Constantin Spiridon - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Haydar Cem Gokpinar | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Jason Jung | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Credit Chaiyarin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Seong Chan Hong | 6-1, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Karl Friberg - laatste wedstrijden
Davis Cup - I. hard | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Michiel De Krom | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Kristjan Tamm | 6-1, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Hayato Matsuoka | 7-62, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiago Pereira | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Remy Bertola | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Alastair Gray | 1-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
29.09.23 Halve finale | vs. Tibo Colson | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 Kwartfinale | vs. Anton Matusevich | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Giles Hussey | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Hamish Stewart | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Alexander Blockx | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. William Rejchtman Vinciguerra | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Cardinaud | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Como Challenger - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail |