WEDSTRIJD
08.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Nico Jaeger | Dogeon Park | 6-1, 7-5 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Switzerland
12.01.03, 21 Jaar
12.01.03, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Republic of Korea
22.11.03, 20 Jaar
22.11.03, 20 Jaar
Nico Jaeger vs. Dogeon Park - onderlinge wedstrijden
08.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Nico Jaeger | Dogeon Park | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Nico Jaeger form & Dogeon Park form
Nico Jaeger - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrin Casanova | 0-5, - Nico Jaeger - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Saba George Nanobashvili | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Dussin | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Bredschneijder | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Christopher Papa | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yiannis Drakos | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Krattiger | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lambert Ruland | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
23.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stepan Pecak | 0-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Vorhemus | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Gustaf Strom | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Davide Galvanin | 7-63, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Roeder | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yann Marti | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Horak | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucio Ratti | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Sorin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 Kwalif. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Grigorios Samartsidis | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jack Loge | 7-66, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aron Paul Samson | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pablo Trochu | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karam Hatamleh | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. John Sperle | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin De Carvalho | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiri Jenicek | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Sergeev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiri Jenicek | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Uladzislau Zhuk | 6-3, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail |
Dogeon Park - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thorben Sannen | 5-7, 1-1, - Dogeon Park - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pepijn Bastiaansen | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anthony Susanto | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jimmy Yang | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tainan - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Atharva Sharma | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
31.10.22 Kwalif. | vs. Matthew Woerndle | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dharmil Shah | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
24.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Matthew Woerndle | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jesse De Jager | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jesse De Jager | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rishabdev Raman | 6-3, 6-76, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.10.22 Kwalif. | vs. Petr Bar Biryukov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Cheng-Peng Hsieh | 6-4, 3-2, Cheng-Peng Hsieh - scratch | wedstrijd detail | |
03.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Abdalla Genidy | 6-3, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Woobin Shin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Essa Qabazard | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Daegu - Hard | ||||
29.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Zachary Adam-Gedge | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.08.22 Kwalif. | vs. Woohyuk Sim | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Seo-Jun Ha | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Changwon - Hard | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hee Geun Lee | 6-4, 0-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Anseong - Clay | ||||
15.08.22 Kwalif. | vs. Sung Ha Yeon | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sechan Eum | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jiwon Kang | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
29.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Austin Ansari (USA) | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Ignacio Munoz Gajardo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 1-6, 0-2, - Dogeon Park - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nico Jaeger | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Photos Photiades (2003) | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Krittin Koaykul | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zeiad Ahmed Mohamed Abdelrahman | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |