WEDSTRIJD
11.03.21 | 2e ronde | Nicolae Frunza | Matias Zukas | 7-62, 7-5 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Nicolae Frunza | Matias Zukas | |
1e Service % | 51/77 (66%) | 63/104 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/51 (71%) | 39/63 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/26 (38%) | 14/41 (34%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 4/9 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 51/104 (49%) | 31/77 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 97/181 (54%) | 84/181 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
2 | ||
Nicolae Frunza | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Matias Zukas | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nicolae Frunza | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Matias Zukas | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nicolae Frunza | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nicolae Frunza vs. Matias Zukas - onderlinge wedstrijden
11.03.21 | 2e ronde | Nicolae Frunza | Matias Zukas | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Nicolae Frunza form & Matias Zukas form
Nicolae Frunza - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Yassine Dlimi | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Gian Matias Di Natale | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
07.10.22 Kwartfinale | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 0-3, - Nicolae Frunza - scratch | wedstrijd detail | |
06.10.22 2e ronde | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 1-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
12.08.22 Kwartfinale | vs. Valerio Aboian | 7-67, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.08.22 2e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Nikola Kolyachev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Oleksandr Bielinskyi | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
12.07.22 1e ronde | vs. Luciano Darderi | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.07.22 Kwalif. | vs. Oleg Prihodko | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
03.07.22 Finale | vs. Duje Kekez | 6-1, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.07.22 Halve finale | vs. Aleksandre Metreveli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.07.22 Kwartfinale | vs. Dusan Obradovic | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.06.22 2e ronde | vs. Kristijan Juhas | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
29.06.22 1e ronde | vs. Radu Mihai Papoe | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.05.22 Halve finale | vs. Mathys Erhard | 3-6, 1-4, - Nicolae Frunza - scratch | wedstrijd detail | |
20.05.22 Kwartfinale | vs. Ignacio Carou | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.05.22 2e ronde | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Andrej Duric | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.05.22 Finale | vs. Deney Wassermann | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.05.22 Halve finale | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.05.22 Kwartfinale | vs. Yuta Shimizu | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.05.22 2e ronde | vs. Maxim Zhukov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.05.22 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Mathys Erhard | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.04.22 Halve finale | vs. Valentin Royer | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.04.22 Kwartfinale | vs. Timo Stodder | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.04.22 2e ronde | vs. Michael Vrbensky | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Matias Zukas - laatste wedstrijden
M25 Mendoza - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Sean Hess | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Gonzalo Bueno | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Cristian Luciano Pastore | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Sean Hess | 4-6, 6-4, 0-3, - Matias Zukas - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Tomas Martinez | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Iannaccone | 6-78, 0-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde | vs. Valentin Vanta | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Cayetano March | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rabat - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Yassine Dlimi | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sarajevo - Clay | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Igor Gimenez | 1-6, 1-2, - Matias Zukas - scratch | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Noah Schlagenhauf | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Jose Pereira | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florianopolis Challenger - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mosquera - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Anapoima - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
09.03.23 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
02.03.23 2e ronde | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |