WEDSTRIJD
10.03.21 | 1e ronde | Nicolae Frunza | Taiyo Yamanaka | 6-2, 6-2 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Nicolae Frunza | Taiyo Yamanaka | |
1e Service % | 39/49 (80%) | 29/39 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/39 (72%) | 12/29 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/10 (40%) | 3/10 (30%) |
Benutte Breakpoints | 5/5 (100%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/39 (62%) | 17/49 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/88 (64%) | 32/88 (36%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Taiyo Yamanaka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nicolae Frunza | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Taiyo Yamanaka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Nicolae Frunza | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Taiyo Yamanaka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nicolae Frunza | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Taiyo Yamanaka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nicolae Frunza | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Taiyo Yamanaka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nicolae Frunza | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Taiyo Yamanaka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nicolae Frunza | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Taiyo Yamanaka | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nicolae Frunza | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Taiyo Yamanaka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nicolae Frunza | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nicolae Frunza vs. Taiyo Yamanaka - onderlinge wedstrijden
10.03.21 | 1e ronde | Nicolae Frunza | Taiyo Yamanaka | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Nicolae Frunza form & Taiyo Yamanaka form
Nicolae Frunza - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Yassine Dlimi | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Gian Matias Di Natale | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
07.10.22 Kwartfinale | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 0-3, - Nicolae Frunza - scratch | wedstrijd detail | |
06.10.22 2e ronde | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 1-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
12.08.22 Kwartfinale | vs. Valerio Aboian | 7-67, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.08.22 2e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Nikola Kolyachev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Oleksandr Bielinskyi | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
12.07.22 1e ronde | vs. Luciano Darderi | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.07.22 Kwalif. | vs. Oleg Prihodko | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
03.07.22 Finale | vs. Duje Kekez | 6-1, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.07.22 Halve finale | vs. Aleksandre Metreveli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.07.22 Kwartfinale | vs. Dusan Obradovic | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.06.22 2e ronde | vs. Kristijan Juhas | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
29.06.22 1e ronde | vs. Radu Mihai Papoe | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.05.22 Halve finale | vs. Mathys Erhard | 3-6, 1-4, - Nicolae Frunza - scratch | wedstrijd detail | |
20.05.22 Kwartfinale | vs. Ignacio Carou | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.05.22 2e ronde | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Andrej Duric | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.05.22 Finale | vs. Deney Wassermann | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.05.22 Halve finale | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.05.22 Kwartfinale | vs. Yuta Shimizu | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.05.22 2e ronde | vs. Maxim Zhukov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.05.22 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Mathys Erhard | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.04.22 Halve finale | vs. Valentin Royer | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.04.22 Kwartfinale | vs. Timo Stodder | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.04.22 2e ronde | vs. Michael Vrbensky | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Taiyo Yamanaka - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jumpei Yamasaki | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nishi - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Jie Cui | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Jumpei Yamasaki | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mattias Southcombe | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Hinode - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Yan Bai | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yusaku Sugaya | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Kentaro Otsuka | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lennon Roark Jones | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Niklas Waldner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Carlo Alberto Caniato | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Mika Brunold | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Filippo Mazzola | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Michael Zhu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ludovico Vaccari | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 4-6, 7-5, 14-16 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benoit Torcq | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andres Fernandez Canovas | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yashvardhan Singh | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Adrien Gobat | 7-66, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rui Ning Huang | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Nicolas Jadoun | 5-7, 6-3, 10-1 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Bluett | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Shunsuke Nakagawa | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
20.12.23 Kwalif. | vs. Yamato Sueoka | 6-2, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Krasner | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ke Hau Hung | - Taiyo Yamanaka - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Kuching - Hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Hikaru Shiraishi | 1-6, - Taiyo Yamanaka - scratch | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Luca Castelnuovo | 7-612, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Ren Nakamura | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Kazuma Kawachi | 6-73, 6-4, 2-0, Kazuma Kawachi - scratch | wedstrijd detail |