WEDSTRIJD
28.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Nicolas Hollender | Eduardo Lacalle | 6-4, 6-3 | M25 Villa | Clay |
STATISTIEKEN
Argentina
20.09.01, 22 Jaar
20.09.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Chile
04.05.96, 27 Jaar
04.05.96, 27 Jaar
Nicolas Hollender vs. Eduardo Lacalle - onderlinge wedstrijden
28.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Nicolas Hollender | Eduardo Lacalle | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Villa | Clay |
Nicolas Hollender form & Eduardo Lacalle form
Nicolas Hollender - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Facundo Bermejo | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Louroi Martinez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mircea Mortasifu | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Fadi Bidan | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Amirarsalan Ghomi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Rehan Sumar | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Luca | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mika Lipp | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nahuel Fernandez | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cochabamba - Clay | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Matheus Cury Bueres | 1-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Andres Doria Medina Aviles | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gino Romano | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Basel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Gagliardo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Ezequiel Simonit | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Facundo Paysse | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lautaro Pane | 1-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Crosio | 6-72, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Britto | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Belem - Hard | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Gustavo Giudici | 7-65, 5-7, 10-12 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eugenio Almeida Junior | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Britto | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rosario - Clay | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Gonzalo Zeitune | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maximo Zeitune | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Giamichelle | 7-65, 2-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Ianin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Eduardo Lacalle - laatste wedstrijden
M25 Rio - Clay | ||||
06.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Maria Gomez Corrales | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Villa - Clay | ||||
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Hollender | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cordoba - Clay | ||||
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Santiago Pedro Franchini | 6-1, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Esteban Djinbachian | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Aparecida - Clay | ||||
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Bastos (BRA) | 1-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Brasilia - Clay | ||||
02.11.21 Kwalif. | vs. Gabriel Tumasonis | 3-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
01.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matheus Trevisan Rezende | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Medellin - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Camilo Cano Gomez | 3-6, 6-1, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Ibague - Clay | ||||
07.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Juan Sebastian Osorio | 4-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Guillermo Aracena | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Zhu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Seif Adas | 6-3, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Seita Watanabe | 1-6, - Eduardo Lacalle - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Guayaquil - Clay | ||||
04.08.21 1e ronde | vs. Maxime Mora | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.08.21 Kwalif. | vs. Juan Diego Rojas | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Andres Urrea | 6-4, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jorge Ruiz | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Portoviejo - Clay | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Brandon Perez | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
26.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Hidalgo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Chile F8 - Clay | ||||
19.12.16 1e ronde van de kwal. | vs. Angelo Yasuro Ito Tost | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.12.16 2e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Aboian | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chile F7 - Clay | ||||
12.12.16 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Gerini | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.16 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Stierling | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Chile F6 - Clay | ||||
05.12.16 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Aboian | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
15.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Argentina F6 - Clay | ||||
09.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas De Marco | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Argentina F5 - Clay | ||||
02.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Aranguren | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.05.16 2e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Pereda | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |