WEDSTRIJD
23.05.21 | Finale | Nicolas Kicker | Adrian Andreev | 6-74, 6-3, 6-2 | M25 Pensacola | Clay |
STATISTIEKEN
Nicolas Kicker | Adrian Andreev | |
1e Service % | 69/97 (71%) | 60/97 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 44/69 (64%) | 34/60 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/28 (50%) | 15/37 (41%) |
Benutte Breakpoints | 7/11 (64%) | 4/9 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 48/97 (49%) | 39/97 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 106/194 (55%) | 88/194 (45%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Adrian Andreev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Nicolas Kicker | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Adrian Andreev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Nicolas Kicker | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-3 | Adrian Andreev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nicolas Kicker | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nicolas Kicker | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Nicolas Kicker | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nicolas Kicker | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-6 | Adrian Andreev | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 4-5, 4-6 | ||
6-74 |
2 | ||
0-0 | Adrian Andreev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Adrian Andreev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nicolas Kicker | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nicolas Kicker | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Adrian Andreev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nicolas Kicker | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nicolas Kicker | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nicolas Kicker | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Adrian Andreev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nicolas Kicker | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Nicolas Kicker | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nicolas Kicker | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nicolas Kicker vs. Adrian Andreev - onderlinge wedstrijden
23.05.21 | Finale | Nicolas Kicker | Adrian Andreev | 6-74, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Pensacola | Clay |
Nicolas Kicker form & Adrian Andreev form
Nicolas Kicker - laatste wedstrijden
Cordoba - Clay | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Cecchinato | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde | vs. Luciano Darderi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Gianluca Mager | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
10.12.23 Finale | vs. Facundo Mena | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Lautaro Midon | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Wilson Leite | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Matias Soto | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Choinski | 6-2, 3-6, 0-2, - Nicolas Kicker - scratch | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
13.05.23 Halve finale | vs. Dominik Koepfer | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.05.23 Kwartfinale | vs. Henri Laaksonen | Henri Laaksonen - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
10.05.23 2e ronde | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Savannah Challenger - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Patrick Kypson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.04.23 1e ronde | vs. Strong Kirchheimer | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tallahassee Challenger - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde | vs. Zhizhen Zhang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Vina del - Clay | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 1-6, 0-3, - Nicolas Kicker - scratch | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
06.03.23 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
05.02.23 Kwalif. | vs. Hugo Dellien | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Agamenone | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Concepcion Challenger - Clay | ||||
26.01.23 2e ronde | vs. Hugo Dellien | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.01.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dalibor Svrcina | 6-2, 6-78, 0-2, - Nicolas Kicker - scratch | wedstrijd detail | |
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Delbonis | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.22 Finale | vs. Guido Andreozzi | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.22 Halve finale | vs. Nicolas Mejia | 6-2, 6-71, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.11.22 Kwartfinale | vs. Facundo Bagnis | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |
Adrian Andreev - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Matej Dodig | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Manuel Guinard | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Clement Chidekh | 2-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Matteo Gigante | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Laurent Lokoli | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Damir Dzumhur | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Otto Virtanen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lilian Marmousez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Tristan Lamasine | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Jan Choinski | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Guy Den Ouden | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Skander Mansouri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Valentin Royer | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Marius Copil | 2-6, 7-65, 6-76 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 6-710, 3-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Filip Misolic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Henri Squire | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |