WEDSTRIJD
25.08.21 | 1e ronde | Nicolas Kicker | Alexander Erler | 2-6, 7-5, 6-3 | Warsaw Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Nicolas Kicker | Alexander Erler | |
1e Service % | 81/121 (67%) | 47/88 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 46/81 (57%) | 30/47 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 23/40 (58%) | 22/41 (54%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 4/14 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/88 (41%) | 52/121 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 105/209 (50%) | 104/209 (50%) |
Dubbele fouten | 3 | 6 |
Aces | 5 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Nicolas Kicker | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nicolas Kicker | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nicolas Kicker | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Nicolas Kicker | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Alexander Erler | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Nicolas Kicker | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nicolas Kicker | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30 | ||
2-1 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nicolas Kicker | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nicolas Kicker | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nicolas Kicker | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nicolas Kicker | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Nicolas Kicker | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Nicolas Kicker | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nicolas Kicker | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Nicolas Kicker | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nicolas Kicker | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nicolas Kicker vs. Alexander Erler - onderlinge wedstrijden
25.08.21 | 1e ronde | Nicolas Kicker | Alexander Erler | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | Warsaw Challenger | Clay |
Nicolas Kicker form & Alexander Erler form
Nicolas Kicker - laatste wedstrijden
Cordoba - Clay | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Cecchinato | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde | vs. Luciano Darderi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Gianluca Mager | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
10.12.23 Finale | vs. Facundo Mena | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Lautaro Midon | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Wilson Leite | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Matias Soto | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Choinski | 6-2, 3-6, 0-2, - Nicolas Kicker - scratch | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
13.05.23 Halve finale | vs. Dominik Koepfer | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.05.23 Kwartfinale | vs. Henri Laaksonen | Henri Laaksonen - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
10.05.23 2e ronde | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Savannah Challenger - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Patrick Kypson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.04.23 1e ronde | vs. Strong Kirchheimer | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tallahassee Challenger - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde | vs. Zhizhen Zhang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Vina del - Clay | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 1-6, 0-3, - Nicolas Kicker - scratch | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
06.03.23 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
05.02.23 Kwalif. | vs. Hugo Dellien | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Agamenone | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Concepcion Challenger - Clay | ||||
26.01.23 2e ronde | vs. Hugo Dellien | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.01.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dalibor Svrcina | 6-2, 6-78, 0-2, - Nicolas Kicker - scratch | wedstrijd detail | |
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Delbonis | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.22 Finale | vs. Guido Andreozzi | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.22 Halve finale | vs. Nicolas Mejia | 6-2, 6-71, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.11.22 Kwartfinale | vs. Facundo Bagnis | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |
Alexander Erler - laatste wedstrijden
Sofia - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cagliari Challenger - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
14.11.22 Kwalif. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
22.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
19.09.22 Kwalif. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.05.22 Kwalif. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tunis Challenger - Clay | ||||
18.05.22 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | wedstrijd detail | |
16.05.22 Kwalif. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
25.04.22 Kwalif. | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bengalaru 2 - Hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bengalaru 1 - Hard | ||||
07.02.22 Kwalif. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |