WEDSTRIJD
28.09.21 | 1e ronde | Nicolas Kicker | Carlos Gomez-Herrera | 6-4, 2-6, 6-4 | Lima Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Nicolas Kicker | Carlos Gomez-Herrera | |
1e Service % | 58/88 (66%) | 74/97 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/58 (72%) | 47/74 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/30 (57%) | 15/23 (65%) |
Benutte Breakpoints | 2/11 (18%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/97 (36%) | 29/88 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 94/185 (51%) | 91/185 (49%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Nicolas Kicker | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Nicolas Kicker | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nicolas Kicker | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nicolas Kicker | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Nicolas Kicker | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Nicolas Kicker | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nicolas Kicker | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-3 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Nicolas Kicker | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-4 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Nicolas Kicker | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nicolas Kicker | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Nicolas Kicker | 2-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nicolas Kicker | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nicolas Kicker | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Carlos Gomez-Herrera | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nicolas Kicker | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nicolas Kicker vs. Carlos Gomez-Herrera - onderlinge wedstrijden
28.09.21 | 1e ronde | Nicolas Kicker | Carlos Gomez-Herrera | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | Lima Challenger | Clay |
Nicolas Kicker form & Carlos Gomez-Herrera form
Nicolas Kicker - laatste wedstrijden
Cordoba - Clay | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Cecchinato | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde | vs. Luciano Darderi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Gianluca Mager | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
10.12.23 Finale | vs. Facundo Mena | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Lautaro Midon | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Wilson Leite | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Matias Soto | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Choinski | 6-2, 3-6, 0-2, - Nicolas Kicker - scratch | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
13.05.23 Halve finale | vs. Dominik Koepfer | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.05.23 Kwartfinale | vs. Henri Laaksonen | Henri Laaksonen - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
10.05.23 2e ronde | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Savannah Challenger - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Patrick Kypson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.04.23 1e ronde | vs. Strong Kirchheimer | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tallahassee Challenger - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde | vs. Zhizhen Zhang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Vina del - Clay | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 1-6, 0-3, - Nicolas Kicker - scratch | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
06.03.23 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
05.02.23 Kwalif. | vs. Hugo Dellien | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Agamenone | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Concepcion Challenger - Clay | ||||
26.01.23 2e ronde | vs. Hugo Dellien | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.01.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dalibor Svrcina | 6-2, 6-78, 0-2, - Nicolas Kicker - scratch | wedstrijd detail | |
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Delbonis | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.22 Finale | vs. Guido Andreozzi | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.22 Halve finale | vs. Nicolas Mejia | 6-2, 6-71, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.11.22 Kwartfinale | vs. Facundo Bagnis | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |
Carlos Gomez-Herrera - laatste wedstrijden
Tiburon Challenger - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aidan Mayo | 6-75, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cali Challenger - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kiranpal Pannu | 4-6, 0-0, - Carlos Gomez-Herrera - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
20.06.22 1e ronde | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Corrientes Challenger - Clay | ||||
17.06.22 Kwartfinale | vs. Mariano Navone | 6-74, 6-71 | wedstrijd detail | |
15.06.22 2e ronde | vs. Alex Barrena | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.22 1e ronde | vs. Mateo Nicolas Martinez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Marbella Challenger - Clay | ||||
29.03.22 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.03.22 Kwalif. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Damas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
25.01.22 1e ronde | vs. Gonzalo Lama | 6-74, 6-73 | wedstrijd detail | |
Concepcion Challenger - Clay | ||||
17.01.22 1e ronde | vs. Facundo Mena | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
19.10.21 1e ronde | vs. Juan Ignacio Londero | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.21 Kwalif. | vs. Lautaro Midon | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santiago 3 - Clay | ||||
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Matos | 2-6, 3-3, - Carlos Gomez-Herrera - scratch | wedstrijd detail | |
Santiago 2 - Clay | ||||
04.10.21 Kwalif. | vs. Nicolas Alvarez | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
28.09.21 1e ronde | vs. Nicolas Kicker | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.21 Kwalif. | vs. Jean Thirouin | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Castelnuovo | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ambato Challenger - Clay | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-75, 6-3, 6-71 | wedstrijd detail | |
20.09.21 1e ronde | vs. Eduard Esteve Lobato | 6-4, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
Quito Challenger - Clay | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
10.09.21 Kwartfinale | vs. Andrej Martin | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.09.21 2e ronde | vs. Sumit Nagal | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.09.21 1e ronde | vs. Drazen Petrovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
31.08.21 1e ronde | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-61, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |