WEDSTRIJD
10.03.20 | Kwalif. | Nicolas Uryson | Andres Urrea | 6-3, 3-6, 10-7 | M15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Argentina
22.06.93, 30 Jaar
13241 $
22.06.93, 30 Jaar
13241 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Colombia
31.08.94, 29 Jaar
18660 $
31.08.94, 29 Jaar
18660 $
Nicolas Uryson vs. Andres Urrea - onderlinge wedstrijden
10.03.20 | Kwalif. | Nicolas Uryson | Andres Urrea | 6-3, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | M15 Cancun | Hard |
Nicolas Uryson form & Andres Urrea form
Nicolas Uryson - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
15.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Lapalu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lewie Lane | 6-2, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
12.03.20 1e ronde | vs. Brandon Walkin | 6-4, 1-0, Brandon Walkin - scratch | wedstrijd detail | |
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Tennyson Whiting | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Andres Urrea | 6-3, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Matt Mcbride | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Hurlingham - Clay | ||||
03.03.20 Kwalif. | vs. Alex Barrena | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tobias Franco | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Gaston Erhardt | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Cordoba - Clay | ||||
25.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 7-63, 0-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Tantera | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Milovice - I. hard | ||||
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Novikov | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Prague - I. hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yvo Panak | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - I. hard | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kevin Suvi | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Getafe - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Hugo Schott | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.19 Kwalif. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Santiago Plaza | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Guillem Arno Blasi | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Michal Dembek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. David Perez Sanz | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Ivan Krivic | 6-74, 3-0, Ivan Krivic - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
17.09.19 Kwalif. | vs. Enrique Bogo | 6-2, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Gessner | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Juan Ignacio Galarza | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Dominik Nazaruk | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Marc Dijkhuizen | 6-0, 3-0, Marc Dijkhuizen - scratch | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jarno Jans | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Lambermont - Clay | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Andres Urrea - laatste wedstrijden
M25 Maceio - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Benjamin Torres | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Trey Hilderbrand | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Daniel Vishnick | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Pranav Kumar | 7-61, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Xavier Lawrence | 6-3, 6-74, 10-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kris Alessandro Hernandez Mariona | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lucas Nunez | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sid Donarski | 7-5, 6-75, 15-13 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Bonnaud | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Boscardin Dias | 0-6, 1-4, - Andres Urrea - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Zapopan - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Drew Van Orderlain | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Victor Lilov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Wulfrano Martinez Mora Esdras | 4-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dante Rojas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Trujillo - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Carou | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matija Pecotic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Medellin Challenger - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Matias Soto | 1-6, 0-1, - Andres Urrea - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tabasco - I. hard | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Ezekiel Clark | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Max Benaim | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Mosquera - Clay | ||||
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Ribeiro | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
04.07.22 1e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cali Challenger - Clay | ||||
27.06.22 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Quito - Clay | ||||
14.06.22 Kwalif. | vs. Brandon Perez | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lucas Nunez | 6-4, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gerald Padilla Silva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Quito - Clay | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Maldonado | 5-7, 7-65, 9-11 | wedstrijd detail |