WEDSTRIJD
17.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Nika Bidzinashvili | Areg Stepanian | 4-6, 7-63, 10-8 | M15 Tbilisi | Hard |
STATISTIEKEN
Georgia
23.09.04, 19 Jaar
23.09.04, 19 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
11.04.00, 23 Jaar
11.04.00, 23 Jaar
Nika Bidzinashvili vs. Areg Stepanian - onderlinge wedstrijden
17.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Nika Bidzinashvili | Areg Stepanian | 4-6, 7-63, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Tbilisi | Hard |
Nika Bidzinashvili form & Areg Stepanian form
Nika Bidzinashvili - laatste wedstrijden
M15 Telavi - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Martin Krumich | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iacopo Sada | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. David Quayle | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sam Bird | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miles Clark | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ben Feltham | 7-65, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Denisov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niv Zuckerman | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Radovan Michalik | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
07.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Ibragimov | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgi Tetradze | 6-3, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Dudun | 0-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
18.05.21 Kwalif. | vs. Keenan Mayo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Areg Stepanian | 4-6, 7-63, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Denisov | 7-5, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail |
Areg Stepanian - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Lopez | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Garcia | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Les - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ronetto Van Tilburg | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benoit Torcq | 6-4, 1-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Markovits | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Zaytsev | 5-7, 7-63, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Jurajda | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fidel Nweke | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Richard Zusman | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Phillip Jordan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roda - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Martos - Hard | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Goncalo Falcao | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mataro - Clay | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Noah Lopez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Gurb - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Valldoreix - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Manzano Lapuerta | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matas Vasiliauskas | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sanxenxo - Hard | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Grigory Kuklin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Reus - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kenzo Koistila Larsson | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Preston Brown | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Aranzabal | 7-64, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matas Vasiliauskas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Torello - Hard | ||||
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Ruiz Rodriguez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Jermar | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Manacor - Hard | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Cohen | 7-5, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Manacor - Hard | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Kellovsky | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cyril Respaut | 1-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail |