WEDSTRIJD
29.10.22 | Halve finale | Niklas Schell | Daniel Little | 6-4, 3-6, 7-62 | M15 Parnu | I. hard |
STATISTIEKEN
Niklas Schell | Daniel Little | |
1e Service % | 64/90 (71%) | 66/100 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 49/64 (77%) | 47/66 (71%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/26 (54%) | 20/34 (59%) |
Benutte Breakpoints | 2/5 (40%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/100 (33%) | 27/90 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 96/190 (51%) | 94/190 (49%) |
Dubbele fouten | ||
Aces | 11 | 13 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Daniel Little | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Niklas Schell | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Daniel Little | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Niklas Schell | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Daniel Little | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Niklas Schell | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Daniel Little | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Niklas Schell | 4-3 | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-30 | ||
5-3 | Daniel Little | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Niklas Schell | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Daniel Little | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Niklas Schell | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Daniel Little | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Niklas Schell | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-3 | Daniel Little | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Niklas Schell | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-4 | Daniel Little | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Niklas Schell | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-5 | Daniel Little | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Niklas Schell | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Daniel Little | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Niklas Schell | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Daniel Little | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Niklas Schell | 2-2 | |
0-0, 15-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Daniel Little | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Niklas Schell | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
3-4 | Daniel Little | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Niklas Schell | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Daniel Little | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Niklas Schell | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Daniel Little | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Niklas Schell | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Niklas Schell vs. Daniel Little - onderlinge wedstrijden
29.10.22 | Halve finale | Niklas Schell | Daniel Little | 6-4, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | M15 Parnu | I. hard |
Niklas Schell form & Daniel Little form
Niklas Schell - laatste wedstrijden
M25 Trimbach - Carpet | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Daniel Masur | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Marek Gengel | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Valerio Perruzza | 6-73, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Gabriel Donev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Peter Heller | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Mats Moraing | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Valentin Kopeikin | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Tomas Lanik | 5-7, 6-70 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Mousa Alkotop | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Issei Okamura | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Jannik Maute | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Mousa Alkotop | 6-4, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Pablo Trochu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Andrea Guerrieri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Debru | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Aleksandr Lobanov | 6-4, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Federico Salomone | 7-64, 4-6, 1-3, - Niklas Schell - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Giles Hussey | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Vincent Marysko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
04.08.23 2e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 1e ronde | vs. Jannik Opitz | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Braunschweig Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Hazem Naow | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Robin Sanz | 6-4, 6-79, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Duffel - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Ryan Nijboer | 7-68, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Daniel Little - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Lorenzo Lorusso | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Sander Jong | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Stijn Pel | 7-66, 7-67 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Thomas Deschamps | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Theo Papamalamis | 4-6, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Aldershot - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Patrick Brady | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Oscar Weightman | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Luc Koenig | 6-4, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Oscar Weightman | 6-2, 5-7, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Grass | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Mark Whitehouse | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Yannik Steinegger | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Eastbourne - Grass | ||||
24.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wichita - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Aidan Kim | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 San - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Trevor Svajda | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Blake Kasday | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Giles Hussey | 7-65, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Charles Broom | 3-6, 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
29.04.23 Halve finale | vs. August Holmgren | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. George Loffhagen | 6-2, 6-72, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Alexandre Reco | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Alfredo Perez | 3-6, 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
22.04.23 Halve finale | vs. Jules Marie | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.04.23 Kwartfinale | vs. Karl Friberg | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Hamish Stewart | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Oscar Weightman | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - Carpet | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Maxence Beauge | 6-75, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Creteil - I. hard | ||||
07.03.23 1e ronde | vs. Andrea Guerrieri | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |