WEDSTRIJD
17.08.20 | 1e ronde van de kwal. | Niklas Waldner | Dean Thurner | 6-4, 2-6, 10-5 | M25 Vogau | Clay |
STATISTIEKEN
Austria
20.09.01, 22 Jaar
20.09.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
27.01.00, 24 Jaar
27.01.00, 24 Jaar
Niklas Waldner vs. Dean Thurner - onderlinge wedstrijden
17.08.20 | 1e ronde van de kwal. | Niklas Waldner | Dean Thurner | 6-4, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | M25 Vogau | Clay |
Niklas Waldner form & Dean Thurner form
Niklas Waldner - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sven Corbinais | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Frljanic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Pietro Pampanin | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Francesco Paschetto | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samir Mustafin | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Romain Faucon | 2-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Liam Delicata | 5-7, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Zhu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Fondriest | 3-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Konstantin Zhzhenov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Frederic Schlossmann | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laelson Rodrigues | 3-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Thiemo de Bakker | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Harold Van Raemdonck | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rishabdev Raman | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Lobanov | 6-4, 3-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Ivo Vercik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miguel Garcia | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laelson Rodrigues | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Moroder | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Aleksandr Lobanov | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Loan Lestir | 1-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Stefano Liokossis | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Cardinaud | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clement Deleersnyder | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Dean Thurner - laatste wedstrijden
M25 Vila - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Max Cunat | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Noah Gabriel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Tenil | 4-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher Papa | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christos Sidiropoulos | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Imran Sibille | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ali Alkazemi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Akram El Sallaly | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Biagio Gramaticopolo | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Daniil Savelev | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Sorensen | 1-6, 6-4, 10-0 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Jamie Krattiger | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cedric Stanke | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rob Grootjans | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lars Goran Verwerft | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Osijek - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Radomir Tomic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Bresciani | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. David Munoz (ESP) | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alberto Barroso Campos | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Caspar Schuetze | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Ricany - Clay | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matyas Cerny | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kottingbrunn - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Danijel Lazic | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25+H Ajaccio - Hard | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Simone Agostini | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Hasan Ibrahim | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Krcma | 3-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail |