WEDSTRIJD
04.08.19 | Finale | Nikola Milojevic | Rogerio Dutra Da Silva | 6-3, 3-6, 6-4 | Liberec Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Nikola Milojevic | Rogerio Dutra Da Silva | |
1e Service % | 48/86 (56%) | 47/89 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/48 (69%) | 33/47 (70%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/38 (53%) | 19/42 (45%) |
Benutte Breakpoints | 4/4 (100%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/89 (42%) | 33/86 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 90/175 (51%) | 85/175 (49%) |
Dubbele fouten | 5 | 4 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Rogerio Dutra Da Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nikola Milojevic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Rogerio Dutra Da Silva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Nikola Milojevic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Rogerio Dutra Da Silva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nikola Milojevic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Rogerio Dutra Da Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikola Milojevic | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Rogerio Dutra Da Silva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Nikola Milojevic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Rogerio Dutra Da Silva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Nikola Milojevic | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Rogerio Dutra Da Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Nikola Milojevic | 0-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-5 | Rogerio Dutra Da Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nikola Milojevic | 1-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-5 | Rogerio Dutra Da Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nikola Milojevic | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Rogerio Dutra Da Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nikola Milojevic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Rogerio Dutra Da Silva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nikola Milojevic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Rogerio Dutra Da Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nikola Milojevic | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Rogerio Dutra Da Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikola Milojevic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Rogerio Dutra Da Silva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nikola Milojevic | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nikola Milojevic vs. Rogerio Dutra Da Silva - onderlinge wedstrijden
04.08.19 | Finale | Nikola Milojevic | Rogerio Dutra Da Silva | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | Liberec Challenger | Clay |
Nikola Milojevic form & Rogerio Dutra Da Silva form
Nikola Milojevic - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evan Furness | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Kaya Arinc | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Troyes Challenger - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Matteo Martineau | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Skopje Challenger - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Alexander Weis | 0-5, - Nikola Milojevic - scratch | wedstrijd detail | |
Roseto Degli - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Gianluca Mager | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Girona Challenger - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maks Kasnikowski | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Sodan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
01.03.23 2e ronde | vs. Rio Noguchi | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 1e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-71, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.23 Kwalif. | vs. Dayne Kelly | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 Kwalif. | vs. Yunseong Chung | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kriish Tyagi | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
31.01.23 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 6-0, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Tabilo | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Pune - Hard | ||||
01.01.23 Kwalif. | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 7-5, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
26.11.22 Halve finale | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.11.22 Kwartfinale | vs. Adrian Andreev | 0-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.22 2e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.22 1e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
07.11.22 1e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Rogerio Dutra Da Silva - laatste wedstrijden
Banja Luka - Clay | ||||
11.09.19 2e ronde | vs. Guilherme Clezar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
02.09.19 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 2-6, 3-4, - Rogerio Dutra Da Silva - scratch | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
20.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Polansky | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
04.08.19 Finale | vs. Nikola Milojevic | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.08.19 Halve finale | vs. Tomas Machac | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.08.19 Kwartfinale | vs. Nino Serdarusic | 6-75, 6-3, 2-0, Nino Serdarusic - scratch | wedstrijd detail | |
01.08.19 3e ronde | vs. Filippo Baldi | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.07.19 2e ronde | vs. Petr Nouza | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Prague Challenger - Clay | ||||
24.07.19 2e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
San Benedetto - Clay | ||||
18.07.19 3e ronde | vs. Jan Satral | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.07.19 2e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Perugia Challenger - Clay | ||||
09.07.19 2e ronde | vs. Federico Coria | 4-6, 2-4, - Rogerio Dutra Da Silva - scratch | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde | vs. Viktor Galovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
26.06.19 2e ronde van de kwal. | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Evan Hoyt | 7-610, 7-65 | wedstrijd detail | |
Ludwigshafen Challenger - Clay | ||||
02.07.19 2e ronde | vs. Daniel Gimeno-Traver | 6-3, 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde | vs. Aleksandr Nedovyesov | 4-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
13.05.19 1e ronde | vs. Baptiste Crepatte | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Aix En - Clay | ||||
08.05.19 2e ronde | vs. Stefano Travaglia | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde | vs. Guilherme Clezar | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
07.03.19 3e ronde | vs. Thomaz Bellucci | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.19 2e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
17.02.19 Kwalif. | vs. Juan Ignacio Londero | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Donati | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.02.19 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.19 Kwalif. | vs. Cameron Norrie | 6-76, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Casper Ruud | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
01.02.19 | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
24.01.19 3e ronde | vs. Facundo Arguello | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |