WEDSTRIJD
21.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Nikola Milojevic | Tatsuma Ito | 4-6, 6-0, 6-1 | Paris | Clay |
STATISTIEKEN
Nikola Milojevic | Tatsuma Ito | |
1e Service % | 40/61 (66%) | 57/81 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/40 (83%) | 32/57 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/21 (57%) | 9/24 (38%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/81 (49%) | 16/61 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/142 (60%) | 57/142 (40%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Tatsuma Ito | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Nikola Milojevic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Tatsuma Ito | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikola Milojevic | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Tatsuma Ito | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nikola Milojevic | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Tatsuma Ito | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nikola Milojevic | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Tatsuma Ito | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikola Milojevic | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Tatsuma Ito | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nikola Milojevic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Tatsuma Ito | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikola Milojevic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Tatsuma Ito | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nikola Milojevic | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
3 | ||
0-0 | Tatsuma Ito | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nikola Milojevic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Tatsuma Ito | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikola Milojevic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Tatsuma Ito | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nikola Milojevic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Tatsuma Ito | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nikola Milojevic vs. Tatsuma Ito - onderlinge wedstrijden
21.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Nikola Milojevic | Tatsuma Ito | 4-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Paris | Clay |
Nikola Milojevic form & Tatsuma Ito form
Nikola Milojevic - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evan Furness | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Kaya Arinc | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Troyes Challenger - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Matteo Martineau | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Skopje Challenger - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Alexander Weis | 0-5, - Nikola Milojevic - scratch | wedstrijd detail | |
Roseto Degli - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Gianluca Mager | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Girona Challenger - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maks Kasnikowski | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Sodan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
01.03.23 2e ronde | vs. Rio Noguchi | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 1e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-71, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.23 Kwalif. | vs. Dayne Kelly | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 Kwalif. | vs. Yunseong Chung | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kriish Tyagi | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
31.01.23 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 6-0, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Tabilo | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Pune - Hard | ||||
01.01.23 Kwalif. | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 7-5, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
26.11.22 Halve finale | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.11.22 Kwartfinale | vs. Adrian Andreev | 0-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.22 2e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.22 1e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
07.11.22 1e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Tatsuma Ito - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Kousuke Ogura | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Ray Ho | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Yuta Shimizu | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Zhe Li | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sanhui Shin | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Takasaki - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Sora Fukuda | 4-6, 0-1, - Tatsuma Ito - scratch | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Koki Matsuda | 7-65, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Toa Maeda | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
15.09.23 2e ronde | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 2-6, 1-4, - Tatsuma Ito - scratch | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Naoki Tajima | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Ryotaro Matsumura | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Seita Watanabe | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Kasidit Samrej | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Kiranpal Pannu | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keegan Rice | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Cary 1 - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fons Van Sambeek | 6-76, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Changwon - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Naoki Tajima | 6-3, 6-6, - Tatsuma Ito - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Karuizawa - Clay | ||||
04.06.23 Finale | vs. Yuta Kawahashi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.06.23 Kwartfinale | vs. Kazuma Kawachi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.06.23 Halve finale | vs. Sora Fukuda | 7-67, 7-61 | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Preston Brown | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Seon Yong Han | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Busan Challenger - Hard | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Yuki Mochizuki | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mukund Sasikumar | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Gwangju Challenger - Hard | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Peter Gojowczyk | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Edan Leshem | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Seong Chan Hong | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Omar Jasika | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |