WEDSTRIJD
04.08.21 | 1e ronde | Nikola Slavic | Amaury Raynel | 2-6, 6-4, 6-4 | M15 Frederiksberg | Clay |
STATISTIEKEN
Nikola Slavic | Amaury Raynel | |
1e Service % | 58/83 (70%) | 45/77 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/58 (50%) | 24/45 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/25 (48%) | 15/32 (47%) |
Benutte Breakpoints | 7/11 (64%) | 7/9 (78%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/77 (49%) | 42/83 (51%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 79/160 (49%) | 81/160 (51%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Amaury Raynel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Nikola Slavic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Amaury Raynel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Nikola Slavic | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Amaury Raynel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nikola Slavic | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Amaury Raynel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nikola Slavic | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Amaury Raynel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nikola Slavic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Amaury Raynel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Nikola Slavic | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-3 | Amaury Raynel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikola Slavic | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Amaury Raynel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nikola Slavic | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Amaury Raynel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikola Slavic | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Amaury Raynel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikola Slavic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Amaury Raynel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nikola Slavic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Amaury Raynel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nikola Slavic | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Amaury Raynel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nikola Slavic | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Amaury Raynel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nikola Slavic | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
Sweden
26.09.00, 23 Jaar
26.09.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Nikola Slavic vs. Amaury Raynel - onderlinge wedstrijden
04.08.21 | 1e ronde | Nikola Slavic | Amaury Raynel | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Frederiksberg | Clay |
Nikola Slavic form & Amaury Raynel form
Nikola Slavic - laatste wedstrijden
M15 Frederiksberg - Clay | ||||
05.08.21 2e ronde | vs. Markus Eriksson | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Amaury Raynel | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.08.21 Kwalif. | vs. Leonardo Catani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Nielsen | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Belgrade - Clay | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Akira Santillan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.21 Kwalif. | vs. George Botezan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Toby Martin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Valsecchi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Ystad - Clay | ||||
06.08.19 1e ronde | vs. Simon Yitbarek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.19 2e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.04.19 1e ronde | vs. Illya Beloborodko | 1-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Estonia F3 - I. hard | ||||
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Vajda | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
28.10.18 Kwalif. | vs. Lukas Mugevicius | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Gustavs Lukstins | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sweden F5 - I. hard | ||||
02.10.18 1e ronde | vs. Gustaf Strom | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.09.18 Kwalif. | vs. Lucas Renard | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Oliver Andersson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sweden F4 - I. hard | ||||
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Simon Yitbarek | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Slovakia F2 - Clay | ||||
29.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Kandath | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Germany F5 - Clay | ||||
25.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Terczynski | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mael Kes | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Turkey F14 - Clay | ||||
07.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Greece F2 - Hard | ||||
03.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Corrado Summaria | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Greece F1 - Hard | ||||
26.02.18 Kwalif. | vs. Gabor Borsos | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Athanasios Spyropoulos | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Kucbel | 1-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Macedonia F1 - Clay | ||||
24.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Dubinin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Dino Vucidolov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.07.17 Kwalif. | vs. Luca Narcisi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bosnia & - Clay | ||||
05.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Grega Boh | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Amaury Raynel - laatste wedstrijden
M25 Creteil - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Axel Garcian | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Patrick Zahraj | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Emile Hudd | 2-6, 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Elvin Hashimov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Marek Gengel | 7-5, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Henri Haupt | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Evan Furness | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Mae Malige | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Alessandro Pecci | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Maxence Bertimon | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Adam Jones | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Phoenix Weir | 4-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Tim Handel | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Petr Bar Biryukov | 4-6, 6-2, 6-76 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Faris Zakaryia | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Viktor Jovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Saba Purtseladze | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Nicolas Ifi | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Robert Strombachs | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Erik Arutiunian | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Alex Knaff | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Alexis Gautier | 6-77, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Alexey Vatutin | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Max Dahlin | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Maxence Beauge | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Alexis Gautier | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |