WEDSTRIJD
24.07.20 | 1e ronde | Nino Ehrenschneider | Max Wiskandt | 2-1, - scratch | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Max Wiskandt | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Nino Ehrenschneider | 0-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
1-1 | Max Wiskandt | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nino Ehrenschneider | 2-1 | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nino Ehrenschneider vs. Max Wiskandt - onderlinge wedstrijden
24.07.20 | 1e ronde | Nino Ehrenschneider | Max Wiskandt | 2-1, Max Wiskandt - scratch | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Nino Ehrenschneider form & Max Wiskandt form
Nino Ehrenschneider - laatste wedstrijden
M15 Targu - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 7-5, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Cayetano March | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Malmo - Clay | ||||
21.08.22 Finale | vs. Sandro Kopp | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
20.08.22 Halve finale | vs. Filip Bergevi | 7-62, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.08.22 Kwartfinale | vs. Jonathan Mridha | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.08.22 2e ronde | vs. Leonid Sheyngezikht | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Adam Heinonen | 6-3, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.08.22 Kwalif. | vs. Kenzo Koistila Larsson | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Bergdahl | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
12.08.22 Kwartfinale | vs. Jules Marie | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.08.22 2e ronde | vs. Gustaf Strom | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Noah Thurner | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.08.22 Kwalif. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oliver Andersson (1999) | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
19.11.21 Kwartfinale | vs. Alexander Brown | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.21 2e ronde | vs. Carson Gates | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.11.21 1e ronde | vs. Ryan Shane | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.21 Kwalif. | vs. William Grant | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksiy Arovin | 6-4, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
Braunschweig Challenger - Clay | ||||
05.07.21 Kwalif. | vs. Sandro Ehrat | 4-6, 7-61, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Johannes Haerteis | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
24.07.20 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 2-1, Max Wiskandt - scratch | wedstrijd detail | |
23.07.20 1e ronde | vs. Milan Welte | 4-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.07.20 1e ronde | vs. Osman Torski | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.06.20 1e ronde | vs. Louis Wessels | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
26.06.20 1e ronde | vs. Yannick Maden | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.06.20 1e ronde | vs. Oscar Otte | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.06.20 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Max Wiskandt - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Altug Celikbilek | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Jakub Nicod | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Mikhail Gorokhov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-79, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Enzo Wallart | 1-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Romain Faucon | 6-3, 6-72, 6-720 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Aristarkh Safonov | 4-6, 2-3, - Max Wiskandt - scratch | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Dusan Obradovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Boris Butulija | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Jan Kupcic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Egor Agafonov | 4-6, 6-4, 6-77 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Diego Fernandez Flores | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Adriano Dzhenev | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Raffael Schaer | 6-3, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Romain Faucon | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Alexander Donski | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Kalman L. Boyd | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Louis Allen | 6-0, 3-1, Louis Allen - scratch | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Michal Krajci | 7-5, 4-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Mazzola | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Mathys Erhard | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Thomas Braithwaite | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |