WEDSTRIJD
23.07.20 | 1e ronde | Nino Ehrenschneider | Milan Welte | 4-6, 7-65, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Milan Welte | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Nino Ehrenschneider | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
1-1 | Milan Welte | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40, 40-40, 40-A | ||
Nino Ehrenschneider | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
Nino Ehrenschneider | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Milan Welte | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
3-3 | Milan Welte | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Nino Ehrenschneider | 3-4 | |
0-0, 0-30 | ||
3-5 | Milan Welte | |
0-0, 30-0 | ||
Nino Ehrenschneider | 4-5 | |
0-0 | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Milan Welte | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Nino Ehrenschneider | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
1-1 | Milan Welte | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Nino Ehrenschneider | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
2-2 | Milan Welte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Nino Ehrenschneider | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
3-3 | Milan Welte | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Nino Ehrenschneider | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-4 | Milan Welte | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Nino Ehrenschneider | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
5-5 | Milan Welte | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nino Ehrenschneider | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
(0) | Milan Welte | |
0-0, 1-0, 2-1, 2-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-5 | ||
(1) | Milan Welte | |
0-0, 1-0, 2-1, 2-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-5 | ||
(2) | Milan Welte | |
0-0, 1-0, 2-1, 2-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-5 | ||
Nino Ehrenschneider | (3) | |
0-0, 1-0, 2-1, 2-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-5 | ||
(4) | Milan Welte | |
0-0, 1-0, 2-1, 2-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-5 | ||
(5) | Milan Welte | |
0-0, 1-0, 2-1, 2-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-5 | ||
7-65 |
3 | ||
0-0 | Milan Welte | |
Nino Ehrenschneider | 1-0 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Nino Ehrenschneider | 2-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-40[BP] | ||
2-1 | Milan Welte | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
Nino Ehrenschneider | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
3-2 | Milan Welte | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Nino Ehrenschneider | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
5-2 | Milan Welte | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nino Ehrenschneider vs. Milan Welte - onderlinge wedstrijden
23.07.20 | 1e ronde | Nino Ehrenschneider | Milan Welte | 4-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Nino Ehrenschneider form & Milan Welte form
Nino Ehrenschneider - laatste wedstrijden
M15 Targu - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 7-5, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Cayetano March | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Malmo - Clay | ||||
21.08.22 Finale | vs. Sandro Kopp | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
20.08.22 Halve finale | vs. Filip Bergevi | 7-62, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.08.22 Kwartfinale | vs. Jonathan Mridha | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.08.22 2e ronde | vs. Leonid Sheyngezikht | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Adam Heinonen | 6-3, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.08.22 Kwalif. | vs. Kenzo Koistila Larsson | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Bergdahl | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
12.08.22 Kwartfinale | vs. Jules Marie | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.08.22 2e ronde | vs. Gustaf Strom | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Noah Thurner | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.08.22 Kwalif. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oliver Andersson (1999) | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
19.11.21 Kwartfinale | vs. Alexander Brown | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.21 2e ronde | vs. Carson Gates | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.11.21 1e ronde | vs. Ryan Shane | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.21 Kwalif. | vs. William Grant | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksiy Arovin | 6-4, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
Braunschweig Challenger - Clay | ||||
05.07.21 Kwalif. | vs. Sandro Ehrat | 4-6, 7-61, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Johannes Haerteis | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
24.07.20 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 2-1, Max Wiskandt - scratch | wedstrijd detail | |
23.07.20 1e ronde | vs. Milan Welte | 4-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.07.20 1e ronde | vs. Osman Torski | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.06.20 1e ronde | vs. Louis Wessels | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
26.06.20 1e ronde | vs. Yannick Maden | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.06.20 1e ronde | vs. Oscar Otte | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.06.20 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Milan Welte - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Andrea Guerrieri | 7-64, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Ron Ellouck | 2-6, 7-67, 7-61 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Ben Weintraub | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-2, 5-7, 10-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolaos Chatziavraam | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. David Quayle | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lech Gontar | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vadym Konovchuk | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Jakub Filip | 3-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Vit Kalina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Lewie Lane | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Hugo Schott | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Mayeul Darras | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Batiste Guerra | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Louis Dussin | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Antoine Ghibaudo | 7-60, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Liova Ajavon | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Felix Balshaw | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Axel Garcian | 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Valentin Faure | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Affolter | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Taym Alazmeh | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Luca Wiedenmann | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Vincent Marysko | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Steinbach | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 2e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.08.23 1e ronde | vs. Facundo Yunis | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |