WEDSTRIJD
24.08.16 | 2e ronde | Nino Serdarusic | Florian Broska | 6-3, 5-7, 6-2 | Austria F7 | Clay |
STATISTIEKEN
Nino Serdarusic | Florian Broska | |
1e Service % | 54/91 (59%) | 40/77 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/54 (76%) | 27/40 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/37 (43%) | 15/37 (41%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/77 (45%) | 34/91 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 92/168 (55%) | 76/168 (45%) |
Dubbele fouten | 5 | 6 |
Aces | 2 | 3 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nino Serdarusic vs. Florian Broska - onderlinge wedstrijden
24.08.16 | 2e ronde | Nino Serdarusic | Florian Broska | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | Austria F7 | Clay |
Nino Serdarusic form & Florian Broska form
Nino Serdarusic - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Stefano Reitano | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Jozef Kovalik | 6-3, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Cezar Cretu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Edas Butvilas | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Tim Handel | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Nikola Milojevic | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-3, 6-71 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Valentin Royer | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Muller | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Ethan Quinn | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Aidan Mayo | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Beibit Zhukayev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Martin Damm | 7-65, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Eliot Spizzirri | 6-1, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Mate Valkusz | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-64, 6-74 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Denys Klok | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Nikoloz Gurgenidze | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Federico Coria | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Augsburg Challenger - Clay | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Florian Broska - laatste wedstrijden
M25 Saint - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Luca Potenza | 6-3, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Luc Fomba | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Gabriel Elicha Navas | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Christoph Negritu | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Luca Castagnola | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Federico Cina | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Romain Faucon | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Thomas Deschamps | 6-2, 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Jerome Kym | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Filippo Romano | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Alessandro Pecci | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nik Mikovic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Milos Karol | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Leopold Zima | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Alastair Gray | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Jakub Paul | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Ignasi Forcano | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Thiemo de Bakker | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. John Sperle | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Petr Brunclik | 1-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Umberto Giovannini | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Maxime Janvier | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Arthur Bouquier | 6-4, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Serafin Zund | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |