WEDSTRIJD
05.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Noel Larwig | Michalis Sakellaridis | 6-4, 6-3 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Germany
21.09.01, 22 Jaar
21.09.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Greece
15.01.01, 23 Jaar
11951 $
15.01.01, 23 Jaar
11951 $
Noel Larwig vs. Michalis Sakellaridis - onderlinge wedstrijden
05.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Noel Larwig | Michalis Sakellaridis | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Noel Larwig form & Michalis Sakellaridis form
Noel Larwig - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Samir Hamza Reguig | 0-2, - Noel Larwig - scratch | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ying Hou | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ahmed Mouhan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Yassine Smiej | 5-7, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karim Bennani | 2-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Philibert | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Formella | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Louis Allen | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yanick Schneider | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucio Carnevalle | 2-6, 7-63, 1-10 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Stepan Baum | 0-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Patrik Homola | 6-2, 6-73, 10-8 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matyas Cerny | 7-5, Matyas Cerny - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aaron Funk | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Dennis Dragomirov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Thissen | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Jiri Cizek | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron James Williams | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Uslar - Clay | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. John Sperle | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasper Camehn | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Mruzek | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Michael Agwi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Reiff | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Anthony Genov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Michalis Sakellaridis - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Demetris Azoides | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Leong Prickett | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Neyelov | 6-70, 6-77 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Drew Van Orderlain | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lech Gontar | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Chirag Duhan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Bolla | 1-6, 7-62, 6-0, Andrea Bolla - scratch | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-4, 6-73, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel De Jonge | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Frechet | 2-6, 6-2, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mariano Tammaro | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeki Horoz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Khazime | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Abraham Asaba | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Orlov | 6-1, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Zhao Zhao | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxence Rivet | 3-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nyo Van Dyck | 2-6, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Fabien Salle | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mattia Ricci | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Jozwicki | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anthony Shumsky | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thando Longwe-Smit | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Deji Thomas-Smith | 1-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Kudriashov | 2-6, 7-64, 4-10 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 4-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail |